Про нас, гель лаки GLOSS - інтернет магазин гель лаків від виробника

Про нас

ПРО КОМПАНІЮ:

GLOSS COMPANY – український виробник гель-лаків, дезінфектантів і супутніх товарів для індустрії манікюру, а також арома-товарів і доглядової продукції. Матеріали Gloss преміум якості, завдяки чому бренд користується популярністю у топових майстрів nail-індустрії.

ІДЕЯ СТВОРЕННЯ БРЕНДУ:

Нестача на ринку якісних матеріалів та продукту, який буде супер щільно пігментованим стала вирішальним фактором. GLOSS COMPANY – про любов до себе та вибір найкращого продукту, тому що ми всі цього гідні.

МІСІЯ КОМПАНІЇ:

Забезпечити професійних майстрів нігтьового сервісу всіма необхідними матеріалами, засобами та інструментами найкращої якості та кожну людину якісним доглядом. Рік за роком компанія представляє споживачам новинки. З 2019 року GLOSS COMPANY приймає активну участь в благодійних проектах.

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ:

Компанія вийшла на ринок у 2016 році і за ці роки стала відома у всьому світі. З того часу ні на хвилину не зупиняється у своєму розвитку та презентації новинок. Щодня ми вдосконалюємо всі наші продукти, навчаємось на помилках та рухаємось у ногу з часом.

Все почалося з матеріалів для манікюру, головною перевагою яких є професіоналізм! В асортименті нігтьових продуктів: більше 180 стильних відтінків гель-лаків, акрил-гелі, форми для нарощування, одноразові матеріали, допоміжні рідини, гель-фарби, стартові набори, лампи для манікюру. Список продуктів продовжує поповнюватися кожного року.

Наступною вибуховою новинкою стали дезінфікуючі засоби. Лінійка антибактеріальних гелів складається з 9 неймовірних ароматів, і кожен має своїх шанувальників. А великі антибактеріальні гелі тримаються в топі продажу вже не один рік. Їх полюбили абсолютно всі – від великих салонів краси та магазинів до офісних працівників. Також ми розробили дезінфікуючі засоби для поверхонь, інструментів та пензлів. Дезінфікуючий засіб не містить спирт у складі, діє завдяки бензалконію хлорид та знищує віруси, бактерії, грибки, цвіль та ін. з робочих поверхонь на 100%.

Догляд за руками для нас також важливий, як і гарний манікюр, і після довгих розробок та тестувань з’явилися ароматні легкі креми. Головна перевага – відсутність парабенів!

2020 став непередбачуваним для багатьох. Сидячи вдома, кожен з нас зрозумів, наскільки важливим є будинок і атмосфера в ньому. І ось настав час для нашої довгоочікуваної новинки – аромадифузори. Ми обирали серед мільйона ароматів, щоб з’явилися вони – особливі, нішеві, манливі. Аромати обирають в будинки, салони краси, офіси, шоуруми. Де б не звучали наші аромати, у кожному просторі вони створять ту саму незабутню атмосферу затишку та спокою.

Наш асортимент продовжує поповнюватися такими очікуваними новинками: скрабами для тіла, парфумованими свічками, брендованими речами та nail-продукцією, бальзамом для губ. Ми продовжуємо розширювати асортимент та вдосконалювати продукцію.

ПЕРЕВАГИ ПЕРЕД ТОВАРАМИ КОНКУРЕНТІВ ТА УНІКАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ:
  • Топова якість продуктів.
  • Найкраща сировина.
  • Співвідношення ціни та якості.
  • Продукція не тестується на тваринах.

Наша команда досліджує потреби клієнтів та безперервно виробляє нові види продуктів для індустрії манікюру і краси в цілому. Ми прагнемо максимально забезпечити запити покупців. Працюємо онлайн по всьому світу (міжнародна доставка), головний офіс та шоурум знаходиться в Києві.

Дякуємо, що обираєте нас. З любов’ю, GLOSS.

БІЛЬШЕ ПРО НАС В НАШИХ ПРОДУКТАХ:
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!