Отримай -10%
на перше замовлення!
Пройди реєстрацію та отримай знижку.
New New
  • 345.0 ₴
  • Виробник: Gloss
  • Артикул: 283033

Акрилова пудра GLOSS Acrylic Powder 033 (смарагдовий з мікроблиском) — це багатофункціональний матеріал для створення якісного та міцного манікюру. Акрилову пудру можна застосовувати для нарощування, ремонту нігтів та дизайну. Також даний матеріал є найкращим рішенням для укріплення ламких та ослаблених нігтів.
Особливості:
  • Зручна в роботі завдяки дрібнодисперсному помелу.
  • Підходить для роботи з формами для нарощування.
  • Легка та комфортна у використанні, адже швидко вступає в реакцію з мономером і утворює пластичний матеріал, що готовий для застосування.
  • Сприяє покращеному зчепленню матеріалу з нігтьовою пластиною.
Як використовувати: акрилова пудра використовується в сухому вигляді або з мономером GLOSS Acrylic Liquid Monomer. В залежності від вашої технології використання матеріалу та цілей.
Створюйте міцний довготривалий манікюр та захоплюючі nail-дизайни з акриловою пудрою від GLOSS. Палітра налічує 34 відтінки.

Після відкриття баночка з акриловою пудрою зберігається до 36 місяців в правильних умовах.
Умови зберігання: тримати баночку закритою в сухому місці, уникаючи потрапляння прямих сонячних променів.

Уважно! Тримайте якомога далі від вогню та тепла. Уникайте контакту з очима, носом та ротом. Уникайте контакту з їжею. Уникайте контакту з тканинами. Тримайте якомога далі від дітей.
Перед застосуванням зверніть увагу на склад та технологію використання продукту. При появі почервоніння або інших алергічних проявів негайно припиніть використання. При вагітності продукт слід використовувати з обережністю.
Показати весь
Приховати

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук