Отримай -10%
на перше замовлення!
Пройди реєстрацію та отримай знижку.

Одноразова продукція для салонів краси і майстрів манікюру

Одноразова продукція для салонів краси

Якість манікюру багато в чому залежить не тільки від професіоналізму майстра, а й від того, які інструменти та розхідники для манікюру він використовує. Витратних матеріалів знадобиться чимало. Це:

Не варто забувати і про такі необхідні речі як рукавички, фартухи, шапочки, комірці, одноразові рушники. До витратних матеріалів також відносять пилки для скидання пилу після опила.

Одноразові розхідники для манікюру повинні бути максимально якісними незважаючи на те, що використовуватимуться лише раз і для одного клієнта. Для їх виготовлення виробники використовують гіпоалергенні матеріали та особливу увагу приділяють обробці поверхонь та їх приведенню у належний вигляд. На дерев'яних виробах не повинно бути задирок, на серветках – ворсинок. Такі розхідники для салонів краси, як рукавички та одяг виготовляють із якісного латексу. Матеріал обробляється знезаражуючим розчином.

Як вибрати витратні матеріали для манікюру

Від якості витратних матеріалів, що використовуються в салоні, багато в чому залежить репутація закладу. За відсутності необхідної уваги до клієнтів відвідуваність місця зменшуватиметься з кожним днем. Подбайте про те, щоб одноразки, що використовуються, були високої якості і виглядали презентабельно.

Купіть безворсові серветки в рулонах або великих картонних упаковках. Вони витрачаються у великій кількості і завжди мають бути під рукою. Знадобиться великий запас і паперових рушників, одноразових рукавичок. Такі речі вигідно купувати оптом. При обпилюванні нігтів майстру слід використовувати одноразову маску, що запобігає попаданню пилу в дихальні шляхи. Маски також витрачаються швидко і завжди повинні бути достатньою.

Однорізку для салонів краси, що надають послуги педикюру, представлено розширеним списком предметів. Майстру необхідно захистити себе від хімічних опіків, які можна отримати при використанні деяких препаратів, а також від інфекцій. Після кожного клієнта обов'язково змінюйте комплект одягу та рукавички. Одноразові фартухи, шапочки, рукавички, маски дуже важливі і повинні бути дуже високої якості. Крім цього знадобляться:

Якщо вам потрібні одноразові матеріали для манікюру чи педикюру – вивчіть каталог інтернет-магазину GLOSS, де ви знайдете одноразову продукцію для нігтів від виробника. Ви можете купити одноразові інструменти для манікюру та витратний матеріал для педикюру оптом та в роздріб за найкращими цінами та з доставкою по Україні. Замовити продукцію можна з будь-якої країни – Києва, Одеси, Харкова, Львова та інших населених пунктів. Магазин витратних матеріалів для манікюру працює лише з якісними та надійними товарами – переконайтеся самі.