Отримай -10%
на перше замовлення!
Пройди реєстрацію та отримай знижку.

Топи для гель-лаків

Що таке топ для нігтів?

Щоб гель-лак через кілька днів не потріскався і нігтики мали охайний, доглянутий вигляд досить довго, використовується спеціальне фінішне покриття — топ, яке забезпечує стійкість манікюру, а також:

Перед нанесенням основного шару трифазного гель-лаку використовується база, яка виконує вирівнювання нігтьової пластини, здійснює підготовку до створення стійкого та гладкого покриття, покращує зчеплення. Крім цього, основа захищає поверхню нігтів від впливу речовин, що містяться в лаку. Таким чином, манікюр здійснюється в кілька етапів - нанесення бази на нігті та закріплення її за допомогою УФ-лампи, покриття нігтів гель-лаком та його полімеризація, обробка топом та його висушування.

Як обрати топ під гель-лак?

Існує кілька різновидів даних засобів для манікюру.

Топ з липким (дисперсійним) шаром є безбарвною рідиною, що надає нігтикам глянсовий блиск. Даний засіб має еластичну та в'язку консистенцію, стійкий до механічних впливів. Після сушіння липкий шар знімається спеціальним засобом. Такі топи завдяки своїй еластичності відмінно підходять для гнучких м'яких нігтів.

Топи без липкого шару мають більш рідку консистенцію, не вимагають видалення дисперсійного шару після висушування. Вони відрізняються більшою жорсткістю і підходять для міцних нігтів.

Розрізняються фінішні покриття і за додатковими ефектами: матові, глянсові, з блискітками, магнітні, що світяться в темряві, два в одному.

Останній вид топів можна використовувати як базу для гель-лаків, а також як захисне покриття. Користуються попитом топи на основі каучука - рідина має в'язку і густу структуру, завдяки чому забезпечується ефект самовирівнювання, каучукове покриття легко наносити, воно не втрачає свої властивості з часом і має високу міцність. При виборі топа для нігтів слід звернути увагу на такі характеристики, як густота, наявність липкого шару, якість, ціна. Варто обирати продукцію відомих виробників, таких, як компанія GLOSS, яка користується популярністю у майстрів манікюру та їх клієнтів. Якість і довговічність манікюру багато в чому залежать не тільки від майстерності та вміння професіонала, але й від якості матеріалів, що використовуються.

Де купити топ для манікюру?

Купити матеріали та обладнання для повного циклу манікюру можна в інтернет-магазині GLOSS COMPANY (Україна, Київ), у каталозі якого можна знайти базові покриття, гель-лаки, топи для нігтів з оптимальними характеристиками та ціною. Головний офіс магазину та шоу-рум знаходиться у Києві, але доставка замовлень здійснюється як у всі міста України, так і до будь-якої точки світу.

Вся продукція, що є у продажу, сертифікована та вирізняється безпекою, оптимальним співвідношенням ціни та якості. Усі зареєстровані покупці можуть стати учасниками програми лояльності та отримати знижку від 5 до 13% залежно від суми покупки. При замовленні на певну суму (вказана на сайті) доставка по Україні здійснюється безкоштовно.

Ціна на топи для гель-лаку

Топи для гель-лаку Ціна, грн
Топ для гель-лаку з липким шаром GLOSS Premium Top Coat, 30 мл 465.00 грн
Топ для гель-лаку з UV-фільтром GLOSS Top Coat UV Filter, 30 мл 475.00 грн
Топ для гель-лаку без липкого шару GLOSS Top Coat Non Wipe, 11 мл 265.00 грн
Топ для гель-лаку велюровий GLOSS Velour Top, 11 мл 275.00 грн
Топ без липкого шару з ефектом мерехтіння GLOSS Shine Top Coat, 11 мл 265.00 грн