Отримай -10%
на перше замовлення!
Пройди реєстрацію та отримай знижку.

Апельсинові палички

Чому паличка для манікюру повинна бути апельсиновою

Палички з апельсинового дерева з'явилися в арсеналі майстрів нігтьового сервісу так давно, що про їх походження мало хто замислюється. Насправді апельсин, а не більш поширені в центральній Європі береза, верба чи яблуня, було взято невипадково. Деревина цієї плодової культури не тільки є природним антисептиком, але й за щільністю ідеально збігається зі структурою нігтя, - навіть при сильному, неакуратному тиску майстер-початківець не пошкодить кератинові шари нігтьової пластини, як це буває з металевим пушером або керамічним стіком.

У апельсинового дерева не буває сучків, що виключає випадкові скалки на чутливій кутикулі. Компанія Gloss Company (Україна, Київ) пропонує майстрам нігтьового сервісу не ризикувати здоров'ям клієнтів і купувати для процедури манікюру справжні апельсинові палички — інтернет-каталог і доставка позбавлять необхідності шукати, де саме купити одноразові витратні матеріали для нігтів, а ціна зробить покупки вигідними.

Актуальність одноразових інструментів в салоні

Забезпечуючи безпеку клієнтів та захист власного здоров'я, майстри зобов'язані працювати тільки стерильними інструментами. Кніпсери для нігтів або фрези доводиться обробляти, але продемонструвати цей процес клієнту доволі складно, щоб переконати, що виконано все якісно. Одноразові витратні матеріали вирішують цю проблему. Апельсинова паличка та пилочка дістаються з фабричної упаковки при клієнтові. Після роботи комплект (пилку, блок, апельсинову паличку), яким проводилася обробка, можна віддати клієнту або при ньому утилізувати. На сайті компанії Gloss Company майстри знайдуть:

Знижки за програмою лояльності, а також зважена цінова політика загалом дозволять користуватися якісною одноразовою продукцією, не піднімаючи цін на послуги.

Де замовляти витратні матеріали для манікюру

Виробник Gloss Company займається розробкою та продажем професійних матеріалів для нігтьового сервісу. На сайті компанії майстри знайдуть гель-лаки та полігелі, бази та топи, фарби для дизайну та інструмент. Позиціонування себе монобрендовим фахівцем привабливо виглядає в очах потенційних споживачів. А висока якість всіх складів засобів дасть необхідну для напрацювання постійної бази клієнтів відмінну стійкість покриттів.