Отримай -10%
на перше замовлення!
Пройди реєстрацію та отримай знижку.

Гель-фарби для нігтів

Використання гель-фарби в дизайні нігтів

Серед тисяч технік дизайну нігтів розпис гель-фарбою - найпопулярніша. Майстер за лічені секунди може покрити поверхню пластини тонкою в'яззю вензелів або намалювати кумедну мордочку. Єдина умова - наявність під рукою тонкого пензлика і якісної гель-фарби, - яскраво пігментованого складу, який дасть чітку лінію, що не розтікається з одного маху.

Рішення купити саме гелеву фарбу для дизайну нігтів передусім пояснюється практичними властивостями матеріалу, - вона добре лягає між шарами гелю, не призводить до відколів, а за рахунок хорошої липкості, що притягує пензель до поверхні нігтя, дозволяє виводити тонкі лінії навіть початківцям у світі нейл-дизайну. Майстру треба лише зняти липкий шар з фону та не забути згодом перекрити малюнок топом.

Принципові характеристики матеріалу

Гель-фарба — світловідбиваючий матеріал. Його рівень пігментованості набагато вище, ніж у звичайного гель лаку, — лінія виходить насиченою навіть за мінімальної товщини. Гель-фарбою не можна покривати нігті повністю або малювати френч, зате можна створювати тонкі мереживні малюнки, додавати контури та акценти до інших аксесуарів. Характеристики якісної фарби:

Останнє особливо важливо для білого матеріалу. Пігмент фарб GLOSS Company не втрачає яскравість весь період носіння та не підводить майстра в момент створення дизайну. Фарби підходять для розпису під топ, стемпінгу, технік жостівського та китайського розпису one stroke.

Де придбати якісну гель-фарбу

Тим, хто шукає, де купити в Україні або замовити з доставкою якісні гель-фарби та будь-які гелеві склади для професійного манікюру, компанія GLOSS Company (Київ, Україна) пропонує звернути увагу на свою нову лінійку матеріалів для дизайну нігтів, — характеристики складів вдовольнять найвибагливіших професіоналів індустрії, а ціна порадує навіть майстрів-початківців. Велика палітра та різноманітність фактур збільшать професійний арсенал nail-стилістів. Це дозволить запропонувати клієнткам нові послуги преміум-класу та підняти ціни у своєму прайсі за рахунок ексклюзивного дизайну.

Ціна гель-фарби для нігтів

Гель-фарби для нігтів Ціна, грн
Гель-фарба для дизайну нігтів GLOSS Blue 125.00 грн
Гель-фарба для дизайну нігтів GLOSS White 125.00 грн
Гель-фарба для дизайну нігтів GLOSS Purple 125.00 грн
Гель-фарба для дизайну нігтів GLOSS Green 125.00 грн
Гель-фарба для дизайну нігтів GLOSS Red 125.00 грн