Отримай -10%
на перше замовлення!
Пройди реєстрацію та отримай знижку.

Верхні форми для нарощування нігтів

Верхні форми для нарощування нігтів гелем

Власниці коротких нігти часто хочуть отримати красивий довгий манікюр. Але на відрощування потрібно чимало часу. Та й турботі нігтьові пластини збільшеної довжини потребують постійно. Один неакуратний рух і про красу рук можна забути. Набагато простіше і швидше зробити гелеві нігтики потрібної форми. А для цього знадобляться верхні форми на нігті.

Що є верхньою формою? Це спеціальні пластикові накладки, що використовуються для штучного збільшення нігтик за допомогою гелю. Зовні вироби нагадують типси, але для них характерні прозорість та велика пластичність. Використовують форми для верхнього нарощування за іншим принципом – матеріал наноситься під пластик і друкується на нігтьовій пластині. Такі вироби є багаторазовими.

Використовувати вироби максимально легко. Проведіть підготовчі процедури, знежирте та очистіть поле роботи. Нанесіть матеріал рівним шаром на внутрішню частину накладок і щільно притисніть їх до нігтик. Видаліть зайву частину матеріалу, яка може з'явитися з обох боків. Використовуйте лампу для полімеризації. Закріпити результат допоможе топ із липким шаром або без нього. 

Чому варто купити верхні форми для нарощування нігтів 

Цей вид манікюрної продукції має цілу низку переваг:

Використовуючи верхні форми нарощування гелем, можна виконувати в різних вигинах. У продажу ви знайдете пристрої з натуральним, класичним, стандартним вигинами. Підбирайте вироби, що відповідають природним обрисам нігтик.

В інтернет-магазині компанії GLOSS ви знайдете великий вибір продукції з різними характеристиками. Для наших клієнтів – доступна ціна верхніх форм для нарощування, допомога консультантів у виборі товару, швидка доставка у Києві та по Україні. Замовити позиції, що вас зацікавили, можна оптом і в роздріб, скориставшись онлайн сервісом сайту. У каталозі також можна вибрати інші необхідні аксесуари та матеріали – праймер, безворсові серветки, пензлі, пилки, бафи, інструменти, топи, гелі, акрил. Якщо під час вивчення пропозицій у вас виникли питання – обов'язково зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації та допомоги менеджера у підборі товарів.

Ціни на верхні форми для нарощування нігтів

Верхні форми для нарощування нігтів Ціна, грн
Верхові форми для нарощування GLOSS STANDART FORM, 120 шт 295.00 грн
Верхові форми для нарощування GLOSS NATURAL FORM, 120 шт 295.00 грн
Верхові форми для нарощування GLOSS ALMOND FORM, 140 шт 295.00 грн