Отримай -10%
на перше замовлення!
Пройди реєстрацію та отримай знижку.

Обладнання для манікюру

Лампи для манікюру та їх застосування

Регулярний манікюр дозволяє підтримувати красу та здоров'я рук, надавати їм охайний та привабливий зовнішній вигляд. Дана процедура передбачає зняття старого покриття, догляд за кутикулою, нігтьової пластиною та шкірою навколо неї, нарощування нігтя, надання йому потрібної форми, нанесення покриття та створення особливого дизайну, ультрафіолетове сушіння гель-лаку.

Замість звичайних лаків для нігтів все частіше використовуються гель-лаки, або шелак, які дозволяють отримати стійке та гарне покриття, яке не потребує частої корекції та може триматися на нігтьовій пластині майже місяць. Широко використовується гель для нарощування нігтьової пластини, отримання красивої форми. Особливістю використання даних матеріалів є необхідність полімеризації покриття, що здійснюється під впливом ультрафіолетових променів, для чого й потрібна спеціальна лампа.

Сьогодні виробники пропонують широкий вибір пристроїв для сушіння гелевого покриття, що відрізняються за потужністю, типом, дизайном, функціональністю, терміном експлуатації. Від типу пристрою залежить час сушіння, можливість роботи з різними матеріалами. Професійна сушарка дозволить полімеризувати гель-лак та отримати рівне покриття з високою міцністю, що має рівну поверхню та привабливий зовнішній вигляд. Достатньо великий ресурс виробу, його сучасний дизайн, ергономічна форма привертають увагу майстрів.

Як вибрати відповідну лампу?

Насамперед, обираючи обладнання, слід врахувати його призначення - чи буде виріб використовуватися для професійної діяльності або тільки для особистих цілей, а також з яким матеріалом доведеться працювати - для сушіння покриття варто придбати світильник з невеликою потужністю, для нарощування нігтів краще купити пристрій потужністю близько 36 Вт.

Для роботи використовуються лампи різних типів:

Різновидом гібридів є SUN-лампи, які підходять для всіх типів матеріалів, можуть працювати без заміни джерела світла дуже довгий час, оснащуються датчиком руху, що автоматично включає прилад, а також регулятором потужності.

Інші характеристики, що впливають на вибір обладнання

Крім використання різних джерел випромінювання, прилади відрізняються за потужністю, функціональністю. Деякі моделі оснащені таймером, функцією автоматичного увімкнення та вимкнення. Це дозволяє забезпечити економію електроенергії, зручність під час роботи. Важливими характеристиками пристрою є:

Багатьох цікавить питання про те, скільки коштує діодна ЛЕД-лампа або УФ (UV) лампочка для манікюру з використанням гель-лаку, а також нарощування нігтів - вартість LED-лампи залежить від її характеристик, потужності світлового потоку, виробника, якісну ЛЕД або гібридну сушарку за доступною ціною можна купити в інтернет-магазині GLOSS COMPANY.

Де в Україні можна купити УФ (UV), ЛЕД-лампу для манікюру нігтів з використанням гель-лаку, шелаку

Замовити та купити професійну лампу для сушіння гель-лаку, шелаку при проведенні манікюру або нарощуванні нігтів можна в інтернет-магазині GLOSS COMPANY (Україна, Київ) - у каталозі ви зможете вибрати світлодіодний LED (ЛЕД) пристрій , ультрафіолетові манікюрні УФ-лампочки або гібридне джерело світла за доступною ціною, доставка здійснюється в міста Дніпро, Львів, Одеса, Харків та інші населені пункти України та світу. Для зареєстрованих користувачів діє програма лояльності. На манікюрні лампи протягом 6 місяців діє гарантія – якщо прилад стане непридатним за цей час, ми замінимо його на новий. Наш магазин пропонує широкий вибір матеріалів та обладнання для манікюру, привабливі ціни та високий рівень обслуговування.