Отримай -10%
на перше замовлення!
Пройди реєстрацію та отримай знижку.

Аромадифузори з паличками

Аромадіфузор з паличками: наповніть будинок чарівними ароматами

Аромадіфузори – спеціальні пристрої, основним призначенням яких є ароматизація приміщень. У продажу є чимало різновидів продукції. вона представлена у різних формах, розмірах, відрізняється не лише дизайном, а й принципом дії. Серед популярних рішень – дифузор для будинку з паличками. Виріб являє собою ємність (найчастіше скляну пляшку), в якій розміщені кілька ароматичних паличок. Такий дифузор можна використовувати вдома, в офісі, салоні краси або в будь-якому іншому приміщенні.

Ароматичні палички в банці або пляшці – це спеціальні ротангові або бамбукові палички з пористою поверхнею. Ароматизована речовина наливається в ємність. Один кінець палички міститься в ароматизаторі, а другий – знаходиться зовні. Суміш з аромамасла піднімається по паличці і крізь пори аромат виходить в атмосферу приміщення. За допомогою регулювання кількості елементів у посудині можна легко контролювати рівень насиченості аромату. Чим більше аромапалочок у посудині - там сильнішим і інтенсивнішим буде запах.

Чому варто купити аромадифузор з паличками

Дифузори з паличками мають чимало переваг перед ароматизаторами інших конструкцій. Це максимально просте, зручне в застосуванні та недороге пристосування, що користується величезною популярністю у споживачів. Аромадифузор з паличками купити варто з різних причин:

Аромати для будинку з паличками можна купити в різних варіантах запахів. Вибирайте рідину з паличками за властивостями олії, її дії на організм, особистим уподобанням. Олії з паличками можна змінювати за бажанням – достатньо замінити вміст судини та насолоджуватися новим ароматом.

Ароматизатор у пляшці з паличками – найпростіший і найзручніший спосіб наповнити приміщення приємним запахом. Такі пристрої безпечні, їх можна використовувати під час відсутності в приміщенні людей, вони не потребують контролю. Вибирайте запах на свій смак – ndash; на сайті інтернет-магазину GLOSS ви знайдете великий вибір ароматів з різними властивостями та характеристиками. Для наших клієнтів – гарантовано високу якість продукції, доступні ціни та доставка по Києву та інші населені пункти України.

Ціни на аромадифузори

Аромадифузори Ціна, грн
Аромадифузор GLOSS Touch Of Fluids, 120 мл 400,00 грн
Аромадифузор GLOSS Cashmere, 220 мл 550,00 грн
Аромадифузор GLOSS Leather Oud, 120 мл (подарунковий набір) 790,00 грн
Набір аромадифузорів GLOSS Relax home (свічка Black Orchid GLOSS, 220 мл) 877.00 грн
Аромадифузор GLOSS Cashmere, 220 мл 550,00 грн