Отримай -10%
на перше замовлення!
Пройди реєстрацію та отримай знижку.

Одноразові пилки для нігтів

Одноразова пилка для нігтів

Престижність салону краси оцінюють по відношенню до безпеки клієнтів. Для майстрів манікюрного кабінету це завдання особливо актуальне, оскільки нестерильні інструменти та аксесуари можуть спричинити небезпечне інфекційне захворювання. Саме тому в б'юті індустрії стали використовувати одноразові пилки-бафи. Купити набір одноразових пилок для манікюру нігтів за вигідною ціною можна в інтернет-магазині GLOSS COMPANY (Україна). Професійні аксесуари допоможуть створити безпечний, ідеальний і дивовижний манікюр. Одноразовий виріб з картонною, металевою або дерев'яною основою відмінно підпилюють краї нігтьової пластини, надаючи їй бажаної форми. Пилочки можуть відрізнятися за жорсткістю, структурою:

Виріб має бути виготовлений із якісних матеріалів. Пилочка має зберігати свою форму і стиратися поступово.

Основні правила роботи з одноразовими пилками для манікюру

Нігті необхідно обпилювати регулярно кілька разів на тиждень. Перед підпилюванням їх потрібно підстригти кніпсерами для манікюру. Крім цього, існує ще кілька обов'язкових правил:

Недотримання правил може призвести до неакуратного зовнішнього вигляду та ослаблення нігтів. Для початку важливо визначитися з формою пластини. Наприклад, володаркам довгих пальців підійдуть манікюри різної довжини. А ось жінкам з короткими фалангами краще формувати подовжену форму. Крім того, закруглені чи квадратні нігті менше ламаються. Важливо стежити, щоб кігтики були однієї довжини. Так вони виглядають більш вишукано та естетично. Найбільш відповідною для всіх типів руки вважається довжина манікюру 6 мм.

Створюємо правильну форму нігтів за допомогою б'юті аксесуарів

Мода впливає на всі сфери життя. І навіть така незначна деталь, як манікюр, створюється під нові віяння: великою популярністю користується квадратна форма. Такий манікюр підходить для коротких або середніх нігтиків;

Надати будь-яку форму допоможе спеціальний інструмент. Купити в наборі одноразові пилки для манікюру нігтів, ціна яких в Україні буде найбільш прийнятною, можна на сайті glosscompany.ua. Професійні консультанти в телефонному режимі допоможуть підібрати найкращий варіант пилок для індивідуального користування або гуртових поставок у б'юті салон.

Ціни на одноразові пилки для нігтів

Одноразові пилки для нігтів Ціна, грн
Набір одноразових пилок Gloss, 50 шт (100/180 грит) 225.00 грн
Одноразовий набір Пилочка та Баф GLOSS 9.00 грн
Набір одноразових пилок Gloss, 50 шт (80/100 грит) 225.00 грн