Отримай -10%
на перше замовлення!
Пройди реєстрацію та отримай знижку.

Свічки ароматичні

Свічки ароматизовані: застосування, переваги та види продукції

Аромасвічі – це свічки, що містять ароматичні олії або витяжки, які при горінні наповнюють повітря приємними ароматами. Вони наповнюють атмосферу затишком, створюють умови для релаксу та розслаблення, а також можуть бути використані для створення певного настрою.

Ароматні свічки зазвичай виготовляються із соєвого воску, парафінового воску або інших матеріалів, які можуть довго горіти та вільно поширювати аромат. Ароматичні свічки купити можна в різних формах та розмірах, у скляних баночках, є у продажу пахучі свічки у склянці або декоративні парфумерні свічки з ароматичними компонентами.

Навіщо потрібна свічка із запахом: застосування

Свічки із приємним запахом створюють комфортну атмосферу в будинку, спа-салонах, салонах краси чи інших приміщеннях. Вони використовуються для створення розслаблюючої, романтичної, освіжаючої або теплої обстановки. Має таку продукцію та інші переваги:

Не забувайте про безпеку. Переконайтеся, що свічки розташовані на стабільній рівній поверхні, далеко від легкозаймистих матеріалів і ніколи не залишайте свічку, що горить, без нагляду.

Арома свічки для дому: як вибрати

Аромасвічі у Києві представлені у великій різноманітності варіантів. Це воскові вироби різних розмірів – від найтонших свічок з вишуканим дизайном до варіантів великої товщини, які горітимуть довго і стануть чудовим доповненням декоративної композиції зі свічок. 

Відрізнятися може і колір виробів. від класичного білого до несподіваних і оригінальних композицій з кількох відтінків. Якщо вам потрібна аромасвіча – можна купити варіанти з різними ароматами, вибравши найбільш приємний і актуальний запах. Орієнтуйтеся на властивості аромамасел, що використовуються при виробництві свічок. Наприклад, цитрусові олії стимулюють мозкову діяльність, викликає активність, пробуджують. Аромат лаванди заспокоює, допомагає позбутися нервової напруги. 

Запах троянди наповнить приміщення пахощами, допоможе створити романтичний настрій. Цілющими властивостями володіють олії хвої. Великим попитом у покупців користуються квіткові аромати – конвалії, тюльпана, жасмину. Такі ароматизатори наповнять атмосферу приємним легким запахом та нагадають про теплі дні. Не менш популярні свічки з ароматом прянощів, східних пахощів, кави. Вибирайте свій смак. 

Можна придбати традиційні воскові або парафінові вироби, або ж аромасвічі у склі, купити які дуже зручно для прикраси стільниці або полиці. Наявність скляної ємності виключає можливість появи жирних слідів на поверхні та потрапляння на неї крапель розплавленого воску. 

У каталозі інтернет-магазину GLOSS ви знайдете великий вибір аромасвіч у різних варіантах виконання. Ми організували онлайн продаж продукції, що дозволяє замовити товар, що вас зацікавив, з будь-якої точки України. швидка доставка із Києва допоможе отримати продукцію протягом кількох днів. Якщо при виборі продукції у вас виникли труднощі – зв'яжіться з нашими консультантами для отримання додаткової інформації та допомоги у підборі товару.