Отримай -10%
на перше замовлення!
Пройди реєстрацію та отримай знижку.

Косметичні засоби для рук

Набір Self Care GLOSS

515.0 ₴ 438.0 ₴

Набір Complex care GLOSS

590.0 ₴ 502.0 ₴

Професійні засоби догляду за руками

Кожний покрив рук піддається, мабуть, найінтенсивнішому впливу ззовні в порівнянні з іншими ділянками шкіри на тілі людини. Руки дуже рідко закривають одягом, вони постійно рухаються. Їх миють із лужними засобами, труть рушниками. На них потрапляють ультрафіолетові промені. Та й інших впливів достатньо для того, щоб шкіра в'янула швидше. Використовуйте засоби для омолодження рук та не забувайте застосовувати їх регулярно. 

Косметика для догляду за руками представлена у продажу в широкій різноманітності варіантів. Це продукція з різними складами, у різних формах випуску, із різними призначеннями. Виробники подбали про те, щоб кожна людина могла купити косметику для рук, що ідеально підходить їй і дозволяє вирішити весь комплекс проблем, від яких страждає шкіра та нігті. 

Які засоби для догляду за шкірою рук варто придбати

Для піклування про ручки можуть знадобитися різні засоби та аксесуари. До списку можна впевнено включити:

Дбаючи про шкірний покрив не забувайте про нігтики. Вам знадобляться косметичні засоби для нігтів – різні креми, олії, пілінги, засоби для біоревіталізації та мезотерапії. Такі препарати допоможуть зробити нігтьові пластини здоровими, красивими, міцними.

Як вибрати найкращі товари? Орієнтуйтеся не тільки на зовнішній вигляд упаковки та вартість, але й на найважливіші параметри. Це призначення продукту та його відповідність вашим потребам. На упаковці або в інструкції обов'язково має бути розміщена інформація про те, для якого типу шкіри призначений засіб. Віддайте перевагу натуральним складам та зручним у застосуванні формулам. Важливим є і вік, адже шкірний покрив у різних вікових періодах відрізняється. Ще один критерій підбору – сезонність. Для зими та літа потрібні різні доглядові продукти. 

Вибрати засіб від сухості шкіри рук або будь-який інший продукт для піклування про шкірний покрив і нігті можна на сайті інтернет-магазину компанії GLOSS. Для наших клієнтів – доступні ціни на продукцію, гарантія її якості та ефективності, допомога консультантів у підборі товарів. Замовляйте онлайн – ми здійснюємо доставку у Києві та в інші населені пункти України.