Отримай -10%
на перше замовлення!
Пройди реєстрацію та отримай знижку.

Безворсові серветки для манікюру

Безворсові серветки: основне призначення

Майстри б’юті-салонів часто використовують додаткові аксесуари. Важливу роль у створенні модного образу відіграють безворсові серветки. Одноразовий засіб допомагає забезпечити гігієну, підготувати робочу поверхню нігтів для подальшого нанесення лаку. При цьому абсолютно відсутні механічні пошкодження пластини та не залишаються мікроворсинки.

Безворсові серветки для манікюру з гель-лаком широко використовуються:

М'які безворсові вироби дбайливо очищають нігтики. Нейл-майстрам підходить лише цей вид серветок, оскільки вони виготовлені з інноваційних матеріалів.

Головні переваги безворсових серветок

Серед головних переваг нейл-аксесуарів споживачі відзначають:

Вироби невеликого розміру вже готові для оформлення манікюру та педикюру. Для зручності у використанні, їх продають у рулонах або упаковках.

Види та правила вибору безворсових серветок

Безворсові серветки для манікюру нігтів, ціна яких залежить від якості виробу та бренду виробника, можуть бути декількох видів:

Практикуючі косметологи радять обирати вироби, звертаючи увагу на декілька особливостей:

Все ще замислюєтеся, де в Києві можна придбати безворсові серветки для манікюру нігтів за прийнятною ціною? Пропонуємо познайомитись з асортиментом товарів на сайті glosscompany.ua. Ми пропонуємо продукцію топової якості, яка пройшла сертифікацію та відповідає вимогам міжнародних стандартів.

Співробітництво з TM GLOSS COMPANY (Київ) дає можливість отримати знижку на всі товари за накопичувальною системою лояльності. Партнерська програма передбачає особливі умови для салонів краси без обов'язкових закупівель та звіту про торгівлю. Усі клієнти отримують шанс отримати подарунок чи взяти участь у розіграшах техніки.

Щоб придбати необхідну продукцію, достатньо залишити заявку на сайті або зателефонувати. Найближчим часом менеджери зв'яжуться з вами та оформлять ваше замовлення, допоможуть підібрати відповідні вироби за основними характеристиками, щоб наша співпраця залишила лише позитивні емоції.

Ціни на безворсові серветки для манікюру

Безворсові серветки для манікюру Ціна, грн
Безворсові серветки GLOSS Lux, 500 шт 175.00 грн
Безворсові серветки GLOSS Lux, 200 шт 95.00 грн
Безворсові серветки GLOSS Classic, 500 шт 170.00 грн
Безворсові серветки GLOSS Classic, 200 шт 90.00 грн