Отримай -10%
на перше замовлення!
Пройди реєстрацію та отримай знижку.

Дезінфекція та стерилізація

У яких випадках можуть знадобитися засоби для дезінфекції?

Практично на всіх поверхнях, що оточують нас, і навіть на нашій шкірі є безліч мікроорганізмів, разом з тими, що можуть призвести до інфекційних захворювань, тому періодична дезінфекція рук є обов'язковою для кожної людини і особливо для майстрів б'юті, нейл-індустрії, лікарів та людей інших професій, робота яких пов'язана з постійними контактами з інструментами та шкірним покривом відвідувачів. Сучасні антисептики здатні звести до мінімуму розвиток багатьох інфекцій, які провокуються хвороботворними бактеріями, вірусами та патогенними спорами.

Купити засіб для дезінфекції: основні переваги та особливості

Сучасні дезінфікуючі засоби (санітайзери, антибактеріальні гелі та ін.) являють собою склади з компонентів, які дають можливість досягти максимальних успіхів у нейтралізації дії більшості стійких мікроорганізмів. Сьогодні можна придбати дез засіб широкого спектру дії, який можна застосовувати як для обробки рук, інших ділянок шкіри, так і для дезінфекції поверхонь, інструментів. Склади повністю безпечні для організму людини і характеризуються високою бактерицидністю. Багато виробників додають у формули ароматизатори, які надають приємного запаху.

Переваги сучасних дезінфікуючих засобів:

Дезінфікуючі засоби можуть відрізнятися за формою випуску. Виробники пропонують антисептики у вигляді рідини, гелю, спрею або вологих серветок. Вибір залежить, переважно, від специфіки та зручності використання, особистих уподобань покупця. Існують засоби, до складу яких входить спирт, або безспиртові розчини. Спирт має високі бактерицидні властивості, здатний знищувати як патогенні мікроорганізми, так і постійну "хорошу" бактеріальну мікрофлору, яка згодом відновлюється за нетривалий час.

При обробці шкіри спиртовим дезінфектором знімається також поверхневий шар жирів, що знижує захисні функції епідермісу, але багато виробників сьогодні спеціально вводять у склади спеціальні пом'якшувальні компоненти, такі як алое вера, гліцерин, вітамін Е та ін. Безспиртові засоби також є високоефективними, виготовляються вони на основі бензалконію хлориду - компонента, який активний проти широкого діапазону бактерій та грибів.

Купити в Україні дезінфікуючі засоби в інтернет-магазині Gloss Company

Купити дезінфікуючий засіб пропонує інтернет-магазин Gloss Company (Україна), де можна придбати товари онлайн з доставкою в будь-який регіон країни. Також ми пропонуємо міжнародне відправлення продукції. Всі товари ТМ Gloss відповідають найвищим вимогам до якості та безпеки, що підтверджують відповідні сертифікати.

Якщо у вас виникли труднощі з вибором, звертайтеся до наших консультантів, які допоможуть підібрати продукцію з огляду на ваші побажання. Ми пропонуємо доступні ціни, програму лояльності для постійних клієнтів, вигідні умови співпраці з салонами, безкоштовну доставку при покупці товарів на певну суму та інші заохочення, з якими покупки в інтернет-магазині Gloss Company залишать лише позитивні емоції.