Отримай -10%
на перше замовлення!
Пройди реєстрацію та отримай знижку.

У даній категорії немає товарів.

Як використовувати нижні форми для нарощування нігтів

Нижні форми для нарощування нігтів надягають під нігтьову пластину під час проведення процедури нарощування. Вони допомагають створити правильну форму і довжину та захищають шкіру від контакту з акрилом або гелем. Ці форми часто використовують майстри в процесі моделювання для надання бажаної форми нігтів.

Як виконати нарощування нігтів на нижні форми

У техніці нарощування нігтів нижні форми дають змогу оптимізувати роботу і забезпечують красиву гладку поверхню нігтиків зсередини. Не доведеться витрачати час на запилювання, корекцію, все набагато простіше:

Форми для нарощування нігтів нижні - це просте й ефективне рішення для створення красивих, рівних нігтиків і спрощення роботи майстра. Виберіть вироби в тому варіанті виконання, який найбільш точно відповідає вашим очікуванням;

Як вибрати нижні форми для нігтів

Для вибору ідеального молдинга важливо враховувати форму вашої нігтьової пластини і стиль, якому ви віддаєте перевагу. У продажу є різні пропозиції:

Виберіть ту форму, яка підходить вам найбільше!

Нижні форми для нарощування нігтів купити пропонує інтернет-магазин GLOSS. У продажу - різні варіанти формочок за приємною ціною. Замовити їх можна онлайн, продаж здійснюється з доставкою по Києву та Україні.