Отримай -10%
на перше замовлення!
Пройди реєстрацію та отримай знижку.

Гелі для нарощування нігтів

Гелі для нарощування нігтів

Як швидко збільшити довжину нігтьової пластини та зробити її щільною, акуратною, правильною форми? Найпростіше рішення – купити гель для нарощування нігтів. Ця продукція представлена різними варіантами складів, але всі вони мають схожі характеристики і властивості, застосовують їх також за схожим принципом.

Гель для нігтів за консистенцією нагадує не надто густий плинний мед, а може бути твердим (класичні склади). При виборі продукції необхідно врахувати, з метою вона буде застосовуватися. Варіантів кілька:

Підрозділяють продукцію на категорії та за фазністю. якщо для вирішення відразу кількох завдань (адгезія, скульптурування та фініш) використовується один матеріал, то такий продукт відноситься до однофазних. Якщо ж для розв'язання кожного із завдань потрібен окремий матеріал, то такі товари називають трифазними.

Гелі для манікюру можуть бути різних видів. Це базові, моделюючі, зміцнюючі, камуфлюючі склади, а також – професійні гелі для нарощування нігтів для нейл-арту. Вибирайте, орієнтуючись на поставлені завдання та відповідність продукції до цих цілей. 

Всі гелі для нарощування нігтів – це практичні функціональні рішення, що дозволяють швидко зробити гарний та довговічний манікюр. 

Відвідайте інтернет-магазин гелів для нарощування нігтів і виберіть найкращий продукт

В онлайн магазині компанії GLOSS ви знайдете великий вибір недорогих нейл-матеріалів. Це гель у баночках для нігтів, його аналоги у зручних тубах, аксесуари для нанесення, ультрафіолетові та лед-лампи для полімеризації. Вибирайте уважно та обов'язково враховуйте особливості ваших нігтиків. Це важливо, адже підбір манікюрних матеріалів завжди слід здійснювати індивідуально.

За своєю природою ніготь не є статичною частиною тіла. Він рухається, згинається, може розширюватися і звужуватися в залежності від кількості вологи, що міститься в ньому. Гелеве покриття має витримувати подібні зміни та зберігати при цьому цілісність, не завдаючи дискомфорту.

Для збільшення адгезії виберіть матеріал середньої в'язкості. А ось для моделювання та скульптурування більше підійде склад із високою в'язкістю.

Ціна гелю для нарощування нігтів залежить від кількох нюансів. Це бренд та його популярність, наявність націнок магазину та посередників, обсяг флакона, склад. Вивчіть характеристики продукції, порівняйте їх з вашими вимогами та побажаннями до товару. Якщо під час підбору виникли складності – зв'яжіться з консультантами магазину GLOSS і ми допоможемо вибрати найкращий гель для нарощування нігтів у чорній баночці. Це інноваційні та класичні формули з безпечним складом та зручним застосуванням. 

Замовити товари, що вас зацікавили, можна онлайн за гарною вартістю. Ми реалізуємо товари від виробника, завдяки чому ви можете придбати якісну професійну продукцію оптом чи в роздріб. Не завжди те, що дешево – низької якості. Ми ретельно стежимо за тим, щоб усі наші продукти відповідали найвищим стандартам та були добре оцінені споживачами. Дізнайтесь більше у консультантів компанії та на сайті GLOSS Company. Доставка здійснюється по Києву та Україні.

Ціни на гелі для нарощування нігтів

Гелі для нігтів Ціна, грн
Гель однофазний Builder Gel GLOSS Light blue, 30 мл 495.00 грн
Гель однофазний Builder Gel GLOSS Plum, 30 мл 495.00 грн
Гель однофазний Builder Gel GLOSS Light Pink, 30 мл 495.00 грн
Гель однофазний Builder Gel GLOSS Clear, 15 мл 385.00 грн
Гель однофазний Builder Gel GLOSS White, 15 мл 385.00 грн