Отримай -10%
на перше замовлення!
Пройди реєстрацію та отримай знижку.

База для манікюру

Основа манікюру - база для нігтів

Бази для манікюру - це один із важливих елементів у нейл-дизайні, який виконує кілька функцій, таких як: 

База під лак містить зміцнювальні інгредієнти, такі як кальцій, вітаміни або біотин, які сприяють зміцненню нігтьової пластини. Базове покриття запобігає забарвленню нігтів кольором лаку, особливо під час використання темних відтінків. Воно створює гладку і рівну поверхню для більш рівномірного нанесення лаку, покращує зчеплення між нігтьовою пластиною і лаком, що допомагає запобігти його відшаруванню. Основа для манікюру допомагає збільшувати стійкість лаку, роблячи манікюр довговічнішим.

Базові покриття для нігтів: види

Якщо вивчити представлений у продажу асортимент баз, то можна побачити, що вони досить різноманітні. Якщо ви не є професіоналом і шукаєте засіб для домашнього дизайну - будьте уважні до деталей і вивчіть особливості та призначення різних продуктів. Основа для лаку для нігтів може бути:

Важливо обирати базу відповідно до ваших потреб: якщо у вас слабкі нігті, то зміцнювальна буде більш підходящою, а якщо ви хочете запобігти фарбуванню нігтів, то знадобиться засіб з матуючим ефектом. Також варто враховувати індивідуальні особливості нігтів і можливі алергії на компоненти продукту;

Якщо у вас є сумніви з приводу того, яке базове покриття для нігтів краще вибрати, зв'яжіться з консультантами інтернет-магазину GLOSS. Ми допоможемо знайти найкраще рішення;

Як використовувати базове покриття

Базові лаки для нігтів не створюють складнощів у нанесенні:

Використання бази для нігтів допомагає створити більш довговічний і акуратний манікюр, а також покращує стан нігтів.

Купити базу для нігтів можна онлайн, скориставшись сервісом інтернет-магазину компанії GLOSS. Ми пропонуємо замовити продукцію вигідно - виберіть, яким має бути ваше нове базове покриття для нігтів, ціна і характеристики вказані на сторінках каталогу. Замовлення можна оформити в будь-який зручний для вас час незалежно від годин роботи і днів тижня - ми опрацюємо заявку в робочий час і зв'яжемося з вами для підтвердження замовлення. Основа під манікюр від GLOSS - це приємна ціна, можливість купити товар з доставкою в Києві та по Україні, гарантія якості. Створюйте стильні та довговічні дизайни з GLOSS.