Отримай -10%
на перше замовлення!
Пройди реєстрацію та отримай знижку.

Топ для нігтів

New

Топи для нігтів: створюйте стійкі дизайни

Топ-покриття (топ) або фініш для нігтів - це спеціальний прозорий або кольоровий лак, який наносять на основний кольоровий лак, щоб надати манікюру додаткових властивостей і закріпити декоративний шар. Купити топ для нігтів можна в різних варіантах виконання:

Який замовити топ для нігтів?

Вибір топ-покриття залежить від ваших уподобань і бажаного ефекту. Важливо також правильно наносити фініш, дотримуючись інструкцій виробника, щоб досягти найкращих результатів і довговічності манікюру. Орієнтуйтеся під час вибору на техніки, які використовуються в роботі, а якщо обираєте засіб для себе - для домашнього манікюру, врахуйте особливості ваших нігтів, їхню щільність, схильність до ламкості та інші характеристики. Закріплювальний лак для нігтів можна використовувати для вирішення різних завдань. Тому варто купити кілька флаконів, вміст яких дасть змогу отримувати різні ефекти;

В інтернет-магазині GLOSS представлений широкий асортимент товарів цієї категорії. Ціна топа для нігтів невисока (ви купуєте продукцію від виробника і не переплачуєте) і варіюється залежно від складу і призначення засобу. Продаж здійснюється онлайн - ви можете замовити все для манікюру з доставкою в Києві та по Україні.