Отримай -10%
на перше замовлення!
Пройди реєстрацію та отримай знижку.

Засоби для дезінфекції інструментів

Засоби для дезінфекції та стерилізації манікюрного інструменту

Виконання манікюру передбачає контакт зі шкірними покривами та нігтьовою пластиною, що потребує уважного підходу до забезпечення безпеки майстра та клієнта. Щоб виключити можливість передачі інфекційних та грибкових захворювань, необхідна ретельна дезінфекція інструментів, що використовуються для манікюру, яка проводиться за допомогою дезінфікуючих засобів, а також за допомогою температурної або хімічної стерилізації; деззасоби для хімічної стерилізації необхідно застосовувати навіть у тому випадку, якщо інструмент використовується в домашніх умовах.

У салоні - ще більш жорсткі вимоги до обробки. При проведенні процедур, пов'язаних з видаленням кутикули, обпилюванням нігтя, нерідко трапляється ушкодження шкірних покривів, отже, зростає ризик передачі таких важких інфекційних захворювань, як ВІЛ, гепатит та інших. Забезпечити безпеку собі та клієнтам можна, дотримуючись обов'язкових правил обробки ножиць, пилок та інших інструментів, що використовуються в роботі.

Вибір рідини для дезінфекції інструменту для манікюру

Обробка інструментарію зазвичай здійснюється за декілька етапів:

Вибираючи деззасоби, слід звернути увагу до форми випуску. Це може бути порошок – для приготування розчину необхідно змішувати з водою у пропорції, що зазначена виробником. Пропонується також концентрат - рідина з високою концентрацією діючої речовини, яка також розводиться водою в потрібних пропорціях. Якщо придбати готовий розчин, засіб буде повністю готовий до використання. Спрей забезпечує швидку та ефективну дезінфекцію, його зручно наносити на поверхні. Від правильного вибору дезінфектора залежить не тільки якість обробки, а й термін слугування манікюрного приладдя, тому вибираючи кращий засіб, необхідно врахувати його антикорозійні властивості, рівень рН , який повинен відповідати вимогам до обробки металевих поверхонь, а також можливість використання засобу в ультразвуковій мийці та економічність витрат.

Вибираючи відповідний дезінфектор, враховують його вплив на різні типи мікроорганізмів.

Де придбати розчин для дезінфекції манікюрного інструменту?

Купити хороший дезінфікуючий засіб для передстерилізаційної обробки та дезінфекції манікюрного інструменту в салоні або в домашніх умовах можна в інтернет-магазині компанії GLOSS COMPANY (Україна, Київ), яка пропонує продукцію преміум-класу для індустрії манікюру, в тому числі дезінфікуючі рідини та спреї, що отримують лише позитивні відгуки та мають високий попит у майстрів нігтьової індустрії.

Інтернет-магазин реалізує лише сертифіковані матеріали та обладнання, що відрізняються найкращим співвідношенням ціни та якості. Доставка здійснюється по всій Україні, а також до інших країн.