Отримай -10%
на перше замовлення!
Пройди реєстрацію та отримай знижку.

Одноразові набори для манікюру

Одноразові набори для манікюру

Догляд за нігтями передбачає якісну та безпечну обробку нігтьових пластин та області навколо них. Майстри часто використовують сталеві інструменти, які можна стерилізувати для забезпечення їхньої безпеки для кожного клієнта. Але деякі пристрої не піддаються стерилізації та дезінфекції. Використовувати такі аксесуари можна лише один раз. Одноразові прилади для манікюру дозволять проводити процедуру без ризику зараження. Вони використовуються разово, тільки для однієї людини, після чого – ndash; утилізуються. Не варто заощаджувати – купівля індивідуальних пристроїв допоможе убезпечити клієнтів і стане плюсом для вашої репутації.

Одноразові манікюрні набори включають предмети, без яких фахівцю не обійтися: 

Ці предмети виготовляють із матеріалів, які не варто обробляти високими температурами та агресивними речовинами. Саме тому їхнє знезараження може стати проблемою для майстра. Але не варто витрачати час і сили на марні та непотрібні заходи. Використовуючи одноразовий набір для манікюру та педикюру завдання вирішити набагато простіше. 

Де застосовується одноразовий комплект для манікюру

Якщо ви доглядаєте нігті самостійно і використовуєте приладдя тільки для себе, то допускається повторне їх застосування. Але якщо процедура проводиться в салоні, то про такий підхід не може бути й мови. Купити одноразові інструменти для манікюру слід кожному нейл-майстру, який працює в манікюрній студії, нейл-барі, салоні краси або приймає клієнтів на дому. Наявність таких аксесуарів в арсеналі фахівця розповість відвідувачам про його професіоналізм, увагу, турботу.

Які одноразки можуть знадобитися? Це пилки з різним ступенем абразивності та різної форми, бафи різних розмірів, апельсинові палички у великій кількості. До складу комплекту також можуть бути включені щіточки для видалення забруднень після опила.

У каталозі інтернет-магазину GLOSS ви знайдете великий вибір одноразових наборів. Придбати продукцію легко онлайн. Ми реалізуємо товари від виробника за комфортними цінами оптом та в роздріб, здійснюємо доставку не лише у Києві, але й по всій території України. Якщо при виборі продукції у вас виникли складності – обов'язково зв'яжіться з нами для отримання детальної інформації та допомоги у підборі позицій.