Отримай -10%
на перше замовлення!
Пройди реєстрацію та отримай знижку.

Засоби для дезінфекції рук

Засіб для знезараження рук замість рукавичок

Усім відомо, що профілактика захворювань - це завжди ліпше, ніж лікування. Особливо, якщо йдеться про небезпечні вірусні та бактеріальні інфекції. Один із способів захисту від зараження є дотримання особистої гігієни. А що робити, якщо немає можливості часто мити руки з милом? У разі несприятливої епідеміологічної ситуації, що склалася, лікарі рекомендують носити одноразові рукавички. Але цей спосіб не можна назвати ефективним захистом від вірусів і бактерій. Окрім цього, він ще й небезпечний. Шкіра рук перестає дихати, потіє, і на ній накопичуються бактерії. Якщо доводиться тривалий час перебувати в рукавичках, то можлива поява подразнень, висипань з подальшим інфікуванням. Тому, краще вдатися до більш ефективного та безпечного методу. Для цього потрібно купити рідину для дезінфекції рук або санітайзер.

Як вибрати засіб для дезінфекції рук

Вибираючи засоби для знезараження шкіри, слід звертати увагу на їхній склад. Іноді покупці віддають перевагу безспиртовим антисептикам. Такі дезінфектори не виявляють активності щодо вірусів. З їхньою допомогою можна боротися виключно з бактеріями. Тому в період спалахів ГРВІ, грипу та інших вірусних інфекцій антисептик без спирту буде марним. Віддавайте перевагу рідинам широкого спектру дії для знезараження рук. Ціна таких препаратів може бути трохи вищою, але й дезінфекція пройде на більш високому рівні.

У випадку, коли немає можливості якісно вимити руки з милом, обробляти необхідно не лише долоні, а й шкіру між пальцями, зону кисті та зап'ястя. При сильному забрудненні перед використанням антисептика потрібно протерти шкіру вологою серветкою. Не варто перейматися, що спирт робить шкіру сухою. Виробники сучасних засобів дезінфікування подбали про її захист. Зазвичай, до складу антисептиків входить гліцерин, який має пом'якшувальну дію. Крім цього, деякі рідини і гелі містять вітаміни А і Е, що корисно впливають на стан шкіри рук. Якщо ви придбали дезінфектор, який не містить у складі захисних компонентів, то можна використовувати будь-який зволожуючий крем.

Де можна купити рідину для дезінфекції рук?

На сьогоднішній день антисептики продаються буквально на кожному кроці. Але це не означає, що всі вони відповідають санітарно-епідеміологічним нормам. Тому краще віддавати перевагу перевіреним продавцям, які пропонують сертифіковані товари. Купити якісний засіб для дезінфекції рук за доступною ціною можна на сайті компанії Glosscompany. У виробництві антисептиків не використовують шкідливі речовини, що негативно впливають на шкіру. Для додаткового захисту рук від пересихання, до складу засобів додали екстракт алое та Віт Е. Для клієнтів, зареєстрованих на сайті компанії, діє накопичувальна бонусна програма. Під час оформлення замовлення на певну суму діє безкоштовна доставка. Жителі міста Київ мають можливість відвідати шоурум Glosscompany, і детально ознайомитися з асортиментом. Компанія здійснює доставку товарів не лише в Україні, а й в інші країни.