Отримай -10%
на перше замовлення!
Пройди реєстрацію та отримай знижку.

Акрилова пудра

New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New
New

Акрилова пудра для нігтів: сучасні рішення для манікюру

Пудра акрилова для нігтів - сучасний матеріал, який часто застосовують майстри під час процедури нарощування нігтів. Його поєднують з мономером, що дає змогу створити тверду і міцну поверхню нігтьової пластини. Акрилова пудра має гарну адгезію і довговічність, робить нігті красивими і стійкими.

Які функції виконує акрилова пудра

Це один з основних компонентів під час процедури нарощування нігтів. Пудра змішується з мономером, створюючи акрилову масу, яку потім наносять на нігті та формують у потрібну форму. Акрилова пудра забезпечує міцність, стійкість і довговічність підсумкового покриття нігтів.

Акрилова пудра буває різних видів:

Кожен вид акрилової пудри має свої особливості та підходить для різних цілей і дизайнів на нігтях.

Як правильно покрити нігті акриловою пудрою

Для використання акрилової пудри для нігтів вам знадобляться: 

Спочатку нанесіть базове покриття на нігтьові пластини, потім нанесіть акрилову рідину на пензлик і вмочіть в акрилову пудру. Нанесіть рівномірний шар суміші на ніготь і дайте висохнути. Повторіть цей процес, поки не досягнете бажаного ефекту. Для закріплення покриття покрийте нігтьові пластини топом для блиску та захисту.

Від чого залежить вартість акрилової пудри для нігтів

Вартість акрилової пудри для нігтів залежить від декількох чинників, включно з брендом продукту, його якістю, об'ємом пакування, наявністю додаткових компонентів (наприклад, мікропігменти або блискітки), а також місцем продажу. Компанія GLOSS пропонує купити продукцію власного виробництва, серед якої - якісна акрил пудра, ціна якої не завищена. Ми реалізуємо продукцію для манікюру безпосередньо від виробника, без посередників і логістичних складнощів, що дозволяє нам не завищувати ціни, а вам - купити акрилову пудру для нігтів максимально вигідно;

Продаж манікюрної продукції здійснюється на сайті інтернет-магазину GLOSS. Тут ви можете замовити акрилову пудру з доставкою по Києву та в інші населені пункти України.