Отримай -10%
на перше замовлення!
Пройди реєстрацію та отримай знижку.

Праймер та знежирювач для нігтів

Праймер та знежирювач: застосування в процесі манікюру

Сучасний ринок приладдя для манікюру та педикюру пропонує великий вибір засобів, що дозволяють якісно підготувати нігті рук та ніг для декоративного покриття та подовжити його естетичну привабливість. В той же час, у засобах легко заплутатися через їх велику різноманітність .

Одними з ключових складів для обробки нігтів під час манікюру є праймер та знежирювач. Кожен із них має своє призначення та особливості, які потрібно обов'язково знати, якщо ви збираєтеся всерйоз зайнятися мистецтвом nail-арту.

Що таке праймер та знежирювач для нігтів: призначення та види

Знежирювач - засіб, що задіяний майже у всіх видах обробки нігтів, якщо планується нанесення декоративного покриття. Знежирення є обов'язковим процесом очищення нігтьових пластин, що гарантує стійкість подальшого покриття.

Річ у тім, що на поверхні нігтів можуть накопичуватися частинки пилу, бруду, що здаються невидимими оку. Також при природному зволоженні пластин на них утворюються блиск та жирові відклади, які суттєво погіршують подальше зчеплення покриття з поверхнею нігтьових пластин, за рахунок чого воно протримається не більше 10 днів. Для якісної обробки знежирювачем рекомендується використовувати гладенькі серветки без ворсинок, щоб дрібні частинки ворсинок не залишалися на поверхні, інакше вся праця може бути марною.


Праймер - також необхідний засіб, що забезпечує зчеплення нігтьових пластин з декоративним матеріалом. Існує два види праймера:


При покупці праймера або знежирювача слід віддавати перевагу новітнім розробкам - такі засоби спростять роботу і допоможуть досягти відмінних результатів.

Купити праймер, знежирювач для нігтів в інтернет-магазині Gloss Company

Компанія Gloss пропонує великий вибір приладдя для манікюру. Товари бренду гідно оцінені багатьма професійними майстрами нейл-арту та реалізуються не лише на вітчизняному ринку, а й за кордоном. У нас ви можете купити знежирювач або праймер, а також інші необхідні товари онлайн з доставкою в будь-який регіон України та за її межі (ми забезпечуємо міжнародне відправлення товарів).

Перевагою купівлі продукції у нас є можливість придбати приладдя для манікюру високої якості за доступними цінами. Для наших постійних клієнтів діє накопичувальна програма лояльності, а салонам ми пропонуємо вигідні умови співпраці.