Отримай -10%
на перше замовлення!
Пройди реєстрацію та отримай знижку.

Креми для рук

Креми для дбайливого догляду за руками

Сьогодні у продажу наявний величезний вибір засобів, за допомогою яких можна забезпечити дбайливий догляд за шкірою рук, звести до мінімуму негативний вплив зовнішніх факторів. Перепади температур, сильний вітер або жаркі сонячні промені, агресивний вплив хімічних засобів — все це може стати причиною того, що шкірний покрив страждатиме від надмірної сухості, підвищеної чутливості, передчасно старітиме. Одним з ефективних засобів, здатних ефективно протистояти цим неприємним явищам, є крем для рук.

Який замовити крем для рук: різновиди та особливості

Перш ніж купувати засіб для догляду, слід насамперед визначитися з тим, які проблеми ви хочете вирішити. Поживний, зволожуючий, регенеруючий та інші види кремів для рук повинні відповідати конкретному типу шкіри та мати склад, який допоможе швидко вирішити конкретні проблеми. З наявного асортименту можна підібрати засіб із певним ефектом:

Ціна зволожуючого або будь-якого іншого крему для рук безпосередньо залежить від інгредієнтів, що входять до складу, виробника, але економити у цьому разі недоцільно, оскільки хороші засоби містять, як правило, натуральні олії рослинного походження, вітаміни, що в цілому дозволить підтримувати шкірний покрив в ідеальному стані. Поживні склади допоможуть підтримувати водний баланс, що мінімізує ймовірність відчуття стягнутості шкіри.

Тому важливо не просто купити хороший крем, але й не забувати зволожувати ним руки регулярно, тому що тільки постійний дбайливий догляд дасть результат. Засіб з поживним ефектом рекомендується застосовувати на ніч, щоб він подіяв повною мірою. Якщо у вас суха шкіра, у зимовий період можна користуватися кремами частіше, за найменшого відчуття дискомфорту. При нормальному типі шкірного покриву можна наносити крем один раз на день (перед сном).

До складу кремів зі захисною дією входять олії, воски та інші речовини, здатні створити бар'єрну плівку на поверхні шкіри. Таким засобом руки обробляють перед виходом на вулицю, роботами на садовій ділянці, прибиранням. У формули кремів з відновлюючою дією виробники вводять рослинні компоненти, а також компоненти, що сприяють зняттю запальних процесів.

Придбати в Україні крем для рук в інтернет-магазині Gloss Company

Великий вибір засобів для догляду представлений в інтернет-магазині Gloss Company (Україна), де можна купити якісний крем для зволоження шкіри рук за вигідною ціною онлайн та замовити доставку в Київ, Дніпро та інші міста країни. Компанія Gloss вже понад п'ять років пропонує на ринку високоякісну продукцію під власною торговою маркою. Крім кремів, на нашому сайті ви можете підібрати скраб для тіла, який ефективно очищає шкіру від ороговілих клітин, а також олію для кутикули та інші високоякісні засоби.

Ми реалізуємо товари не лише на території України, а й за кордоном. Наші консультанти завжди допоможуть підібрати засіб з урахуванням додаткових індивідуальних побажань клієнта. Ми можемо запропонувати нашим покупцям найвигідніші ціни, працює програма лояльності для постійних клієнтів. Також наш магазин пропонує знижки, безкоштовну доставку при купівлі товарів на певну суму та інші заохочення, які роблять покупки максимально приємними та вигідними.

Ціна кремів для рук

Креми для рук Ціна, грн
Крем для рук GLOSS Atelier Collection Peach, 30 мл 155.00 грн
Крем для рук GLOSS Atelier Collection Peach, 236 мл 355.00 грн
Набір кремів для рук Atelier Collection GLOSS, 30 мл (4 шт) 558,00 грн
Набір кремів для рук Atelier Collection GLOSS, 236 мл (4 шт) 1278.00 грн
Набір кремів для рук Atelier Collection GLOSS, 236 мл (5 шт) 1600,00 грн