Отримай -10%
на перше замовлення!
Пройди реєстрацію та отримай знижку.

Рідка втирка для нігтів

Рідка втирка для нігтів – це спеціальний манікюрний матеріал, який використовується в нейл-арті (штучному нарощуванні нігтів) та декоративному манікюрі. 

Рідка втирка для нігтів: характеристики та застосування матеріалу

Зазвичай рідка втирка має рідку консистенцію, що робить її зручною для нанесення на нігті. Втирка для нігтів на гель-лак може бути різних кольорів та відтінків, що дозволяє створювати різні дизайни нігтів. До складу засобу можуть бути включені дрібні частинки металу, блискітки, голографічні ефекти та інші декоративні елементи.

Де використовується матеріал?

Рідка втирка використовується для створення простих декоративних елементів на нігті, таких як: 

Цей матеріал можна нанести на поверхню гель-лаку для надання додаткового декоративного ефекту. Купити рідка втирка для нігтів можна для надання нігти металевого або голографічного блиску.

Рідка втирка можна нанести на нігтьову пластину, а потім, поки вона ще волога, створити дизайн “котяче око” за допомогою інструментів, таких як палички для манікюру або зубочистки.

Після нанесення засобу його зазвичай фіксують спеціальним топ-покриттям, що дозволяє збільшити стійкість дизайну. Рідка втирка також використовується для створення абстрактних малюнків, таких як мармурові та геометричні візерунки.

Якщо вас зацікавила втирка на нігті, купити його можна в різних варіантах виконання. Вивчіть пропозиції в каталозі інтернет-магазину GLOSS, виберіть найкращий формат для себе. Замовити втирку для нігтів ми пропонуємо онлайн – просто заповніть форму на сайті, вкажіть всі дані, що запитуються, і ми зв'яжемося з вами для підтвердження покупки. Ціна втирки на нігті від виробника вас приємно здивує, а якість – не викликає сумнівів. Доставка здійснюється по Києву та Україні.