Отримай -10%
на перше замовлення!
Пройди реєстрацію та отримай знижку.

Стемпінг (друк на нігтях)

Стильне оформлення: стемпінг для нігтів

Стемпінг для нігтів - популярна техніка нанесення візерунків на нігтьові пластини з використанням спеціальних штампів або печаток. На спеціальний штамп наноситься лак, який потім швидко переноситься на нігтик для створення бажаного дизайну. Цей метод декорування нігтів дає змогу легко і швидко створити різноманітні візерунки.

Друк на нігтях: що знадобиться?

Хочете придбати все для стемпінгу? Вам знадобляться:

Отже, як зробити стемпінг? Процес не вимагатиме від вас здійснення складних дій. Все досить просто, і якщо не з першого разу, то з наступних у вас точно вийде красиво прикрасити нігтики:

Яка ціна стемпінгу

Ціна стемпінгу для нігтів може залежати від кількох чинників - типу штампа, складності візерунка, матеріалу виробництва. У будь-якому разі, стемпінг для нігтів замовити можна недорого, це доступні інструменти для нейл-дизайну, представлені в продажу в широкому асортименті;

Де купити стемпінг для нігтів

В інтернет-магазині GLOSS ви знайдете все для нігтів, стемпінг зокрема. Виберіть матеріали, які відповідають вашим очікуванням, оформіть покупку онлайн. Ми продаємо манікюрне приладдя з доставкою в Києві та по всій Україні;

Стемпінг - швидка та легка техніка. Він дає змогу створювати складні візерунки на нігтях усього за кілька хвилин. За допомогою штампиків можна переносити різноманітні візерунки та малюнки, які важко або неможливо намалювати від руки. Ви отримуєте ідеально рівні та чіткі візерунки на нігтях, які довго зберігаються на нігтях, не стираються та не вицвітають.