Отримай -10%
на перше замовлення!
Пройди реєстрацію та отримай знижку.

Тіпси для гель лаку

Слово «тіпси» зазвичай використовується для позначення аксесуарів або накладних нігтів, які застосовуються для подовження та прикраси натуральних нігтів, а також – для демонстрації різних відтінків та дизайнів покриття. 

Що таке тіпси для дизайну нігтів, їх види та призначення

Тіпси для палітри – пластикові аналоги нігтьових пластин, призначені для нанесення на них лаку. Майстри використовують таку продукцію з різною метою, наприклад:

Тіпси для фарбування є у кожного нейл-майстра. Вони використовуються для малювання, змішування відтінків, перевірки щільності покриття, для зразків, які використовуватимуться для демонстрації клієнтам. Продукція представлена у продажу у різних варіантах виконання. Так, ви можете вибрати тіпси для зразків на кільці та підставці – він не розгубиться, завжди перебуватиме в упорядкованому стані, дозволить побачити поряд різні дизайни та порівняти їх.

У продажу є різні варіанти виробів:

Студенти та майстри-початківці можуть використовувати тіпси для демонстрації дизайну для практики та вдосконалення своїх навичок без ризику пошкодити натуральні нігті клієнтів.

Демонстраційні тіпси стануть корисними інструментами для навчання та практики, вони допомагають майстрам та студентам розвивати свої навички та досягати професійного успіху в манікюрі.

Придбати продукцію можна в різних форматах. Великий попит мають набори по 50 і більше нігтиків, які зручно використовувати для демонстрації всіх найпопулярніших і затребуваних дизайнів. Палітри “вієр” та “ромашка” найзручніші і саме їх часто купують професійні майстри. У цьому випадку клієнти можуть докласти зразки до своїх нігтів і побачити, як виглядатиме той чи інший відтінок або малюнок на їхніх руках.

Пластикові палітри є стійкими до пошкоджень, вони підходять для нанесення різних видів матеріалів. Це може бути звичайний лак, гель-лак, шеллак, акрил.

Як купити тіпси для нігтів у Києві

Якщо вам потрібні типи для дизайну – запрошуємо до каталогу інтернет-магазину GLOSS, де ви знайдете великий вибір продукції різних форм та у різних варіантах виконання. Купити тіпси для гель-лаку ми пропонуємо онлайн, скориставшись сервісом сайту та заповнивши заявку через кошик магазину. Для вас – доступні ціни від виробника та швидка доставка в Києві та по Україні.