Отримай -10%
на перше замовлення!
Пройди реєстрацію та отримай знижку.

Набори для дезінфекції манікюрних інструментів

Набір для стерилізації манікюрних інструментів

Манікюр став звичною та повсякденною процедурою для багатьох жінок та чоловіків. Відвідування майстра вже не викликає подиву і нічим не відрізняється від походу до перукарні. Хороших професіоналів передають один одному за рекомендаціями, послуги затребувані і такі майстри ніколи не сидять без роботи. Популярність того чи іншого нейл-фахівця або салону складається з кількох факторів, серед яких – ставлення майстра до своєї роботи та піклування про безпеку клієнта. 

Набір для стерилізації інструментів – важлива складова роботи з догляду за обладнанням, що використовується майстром. Ножиці, пилки, пушери та інші інструменти необхідно стерилізувати після кожного клієнта та винятків у цій роботі бути не може. Набір для стерилізації значно спрощує вирішення задачі – на стерилізацію йде менше часу і вона не вимагає використання великої кількості обладнання та додаткових матеріалів.

Що є набір для дезінфекції манікюрних інструментів? Комплект може включати кілька засобів, серед яких:

Компанія GLOSS пропонує купити набори якісних сучасних засобів для дезінфекції та стерилізації манікюрного інструменту. У каталозі сайту представлені набори в різній комплектації, що дозволяє вибрати оптимальний товар за ціною та складом. Замовити продукцію можна онлайн заповнивши форму на сайті. Доставка товарів здійснюється у Києві та по всій території України.