Отримай -10%
на перше замовлення!
Пройди реєстрацію та отримай знижку.

Засіб для зняття липкого шару

Рідини для знежирення та зняття липкого шару гель лаку

Доглянуті руки - візитівка дівчини, а красивий манікюр - обов'язкова складова будь-якого образу. За его допомогою можна підкреслити загальну концепцію модного образу або зробити його основним акцентом. Сучасна нейл-індустрія дає неймовірні можливості для прояву своєї яскравої індивідуальності за допомогою різноманітних покриттів нігтів. Гель-лаки здобули найбільшу популярність у представниць прекрасної статі. Вони дозволяють зробити міцне покриття нігтьової пластини, стійке до різних механічних впливів, яке більше двох тижнів прикрашатиме ваші ручки, а неймовірна кількість кольорів та відтінків, додаткових декоративних елементів відкривають можливості для справжньої творчості. Але слід пам'ятати, що нанесення гелю потребує правильного алгоритму дій та наявності під рукою усіх необхідних матеріалів. Клінсер обов'язково входить до базового набору необхідних матеріалів.

Фактично цей засіб є знежирювачем. За його допомогою роблять зняття залишків жиру, надмірної вологи та бруду з нігтьової пластини. Крім цього, така рідина прибере липкий шар топового покриття, що надасть йому гарний глянець. Купити ефективний засіб, тобто рідину для зняття липкого шару гель лаку, знежирювач для нігтів за низькою ціною можна на сайті інтернет-магазину GLOSS COMPANY з доставкою у всі регіони нашої країни.

Як можна використовувати клінсер GLOSS COMPANY?

Насамперед слід зазначити, що ця рідина є сумішшю води, спирту, корисних олій і приємної віддушки. Вона багатофункціональна і може бути використана для:

На відміну від дегідратора, цей засіб дуже м'яко видаляє лише верхній шар нігтя, не проникаючи вглиб пластини.

Для досягнення максимального результату слід обирати клінсер і гель-лак однієї торгової марки, тоді вони найкраще підійдуть один одному за складом. Слід пам'ятати, що хороший засіб не може мати низьку ціну, дешеві рідини можуть завдати шкоди нігтьовим пластинам. Під час роботи з знежирювачем слід уникати ворсистих спонжів та серветок. Саму процедуру слід проводити безпосередньо перед нанесенням гель-лаку.

GLOSS COMPANY - професійні засоби та матеріали для манікюру

Незважаючи на відносно молодий вік торгової марки, GLOSS COMPANY вдалося завоювати популярність серед майстрів манікюру. Причина успіху – широкий вибір професійних засобів та матеріалів преміальної якості. З кожним роком асортимент товарів торгової марки GLOSS COMPANY відкриває нові можливості для майстрів манікюру та їх клієнтів. Особливу увагу GLOSS COMPANY приділяє безпеці своєї продукції, адже краса не повинна досягатися ціною здоров'я.

На сайті інтернет-магазину GLOSS COMPANY можна замовити різноманітні засоби для створення ідеального манікюру, а в соціальних мережах переглянути майстер-класи зі створення новинок дизайну. GLOSS COMPANY – секрет доглянутих рук.