Отримай -10%
на перше замовлення!
Пройди реєстрацію та отримай знижку.

Інструменти для манікюру

Інструменти для манікюру: зберіть ідеальний комплект для роботи

Робота нейл-майстра, її якість, довговічність результату, репутація фахівця багато в чому залежать від того, які манікюрні інструменти він використовує. Виконати манікюр у сучасних трендових напрямках без використання спеціального інвентарю практично неможливо. Різноманітні ефекти, дизайни, техніки вимагають застосування інструментів, спеціально розроблених для вирішення певних завдань.

Інструменти манікюру призначені для догляду за нігтями та шкірою рук. У продажу є безліч пропозицій у цій категорії. Якщо всі їх купити, то місця в кабінеті може не вистачити! Що саме знадобиться для роботи майстра точно, а які інструменти для нігтів не мають першорядної важливості?

Які професійні інструменти для манікюру вам будуть потрібні

Арсенал робочого приладдя нейл-майстра обов'язково має включати:

Купити інструменти для манікюру можна в різних варіантах виконання. Наприклад, видів пилочок, бафів, пензлів - величезна кількість. Підбирайте професійні інструменти для манікюру з урахуванням того, як ви звикли його використовувати, в яких техніках віддаєте перевагу роботі. Не забувайте про те, що весь інструмент для нігтів обов'язково потрібно дезінфікувати і стерилізувати. Тому необхідно уважно підійти до питання вибору матеріалів, з яких виготовлено приладдя. Хороше рішення - одноразові інструменти для манікюру, список яких досить великий. Якщо ж ви користуєтеся багаторазовими виробами - подбайте про те, щоб вони були високої якості й не втрачали її під час обробки;

Підбираючи комплект пристосувань для манікюру, врахуйте специфіку роботи. Якщо ви не займаєтеся нарощуванням, то купівля спеціального приладдя (наприклад, форм) буде недоцільною. Якщо ваша мета - виконання різноманітних дизайнів, подбайте про те, щоб у вашому арсеналі були пензлі різних форм, магніти, стікери, фольга та інші "фішки";

Все, що потрібно для манікюру: інструменти та аксесуари в інтернет-магазині компанії GLOSS

Для домашнього та салонного догляду за нігтиками, нарощування, гелевого покриття можна придбати якісний і довговічний набір приладдя порівняно недорого. Інструмент для манікюру купити ми пропонуємо онлайн - продаж обладнання та інструментів на сайті інтернет-магазину GLOSS здійснюється на вигідних для покупців умовах. Для вас - широкий перелік товарів, комфортні ціни, можливість замовити продукцію в будь-який зручний час, швидке опрацювання замовлень, доставка в Києві та по Україні. Якщо вам потрібен професійний набір інструментів для манікюру за хорошою вартістю - звертайтеся в GLOSS.