Отримай -10%
на перше замовлення!
Пройди реєстрацію та отримай знижку.
Що потрібно для нарощування нігтів гелем

Що потрібно для нарощування нігтів гелем

Наростити гелеві нігті в домашніх умовах — чому б і ні?

Щоб створити гарний та унікальний нігтьовий дизайн, не обов'язково користуватися послугами професійних майстрів. Ця стаття про те, як виконати нарощування нігтів у домашніх умовах самостійно. За наявності всіх необхідних засобів, матеріалів та аксесуарів таке завдання посильне навіть для початківця.

Процедура формування гелевих або акрилових нігтів дуже затребувана. На жаль, не всім жінкам вдається відростити природні нігтики до бажаної довжини. Нарощування допомагає ефективно та відносно недорого вирішити цю проблему. Виконання цієї маніпуляції потребує певних навичок, але навчання доступне майже кожному. Ця стаття відповість на питання покроково, що необхідно для процедури правильного нарощування нігтів на форми гелем або акрилом в домашніх умовах поетапно з нуля, покроковий посібник з нарощування для новачків має опис: все необхідне, що потрібно придбати з матеріалів (гель-лак, база, топ), щоб правильно нарощувати нігті вдома, список інструментів та аксесуарів, які знадобляться майстру-початківцю, яка послідовність, технологія, етапи, порядок здійснення процесу манікюру, техніка за допомогою якої треба зробити штучне моделювання: правила теорії в поєднанні з практикою допоможуть досягти хороших результатів.

Нарощування нігтів: особливості

Розкішні нігтики, прикрашені фольгою, золотими стрічками, «рідким металом», стразами або декоративним ліпленням давно перестали бути привілеєм фотомоделей і світських левиць. Найчастіше розкішний декор виконують не на природних нігтиках, а на нарощених. Нарощування — це процедура закріплення штучного нігтя зверх природного, з використанням різноманітних методик і матеріалів. Сучасні технології дозволяють створити розкішний дизайн, не пошкодивши природні тканини.

Штучне моделювання: переваги

Переваги нарощування:

  • естетичність;
  • безпека.

Штучні нігтики виглядають красиво, анітрохи не гірші за природні. Поверхня, виконана з акрилу або гелю, не потребує полірування. Лакове покриття виходить ідеально рівним, а нігтьовий дизайн має бездоганний вигляд набагато довше, ніж аналогічний манікюр на природних нігтях. Це вибір для тих, хто полюбляє експерименти. Можна спробувати різний дизайн, від класики до найсміливіших сучасних рішень, і водночас не пошкодити натуральний ніготь.

Безпека — ще одна перевага. Існує думка про те, що нарощування шкодить нігтям. Проте це помилка. Застосування сучасних технологій сприяє ущільненню та зміцненню тканин натуральної пластини, запобігає її розтріскуванню. Достатньо виконувати традиційні доглядові процедури, щоб забути про такі проблеми, як розтріскування та ламкість нігтів.

Чи є мінуси?

Безумовно, процедура має свої недоліки. Насамперед це складність виконання. Справа саме не в технічній складності, а в необхідності дотримуватися гігієнічних правил. Твердження, що гель та акрил шкодять природним нігтям, пов'язане саме з неправильним використанням цих матеріалів.

Другий мінус — це незручність у повсякденному житті. Розкішний манікюр зі стразами чи об'ємним декором – це, безумовно, красиво, але не надто комфортно в повсякденному житті. Набагато практичніше – манікюр, виконаний на коротких та середньої довжини нігтях.

Види нарощування

Розрізняють 3 технології штучного моделювання:

  • акрил;
  • гель;
  • скловолокно.

Вибір того чи іншого варіанту залежить від індивідуальних уподобань, обраного дизайну та стану нігтів. Для крихких і ламких нігтиків найкращим рішенням стане гель. Акрилове нарощування підійде прихильницям довгого манікюру. Кожен вид матеріалів вирізняє природний зовнішній вигляд та висока міцність. Розглянемо, які матеріали та інструменти необхідні для виконання нарощування.

Різновиди форм

Як правило, використовують форми розміром 10-30 мм. Найпоширеніші різновиди — повні та половинчасті шаблони. Вибір залежить від того, якою є довжина природних нігтів. Половинчастими шаблонами зручно користуватися, якщо натуральні нігтики мають більшу довжину. Повнорозмірний варіант є оптимальним для коротких нігтів.

Залежно від кольору розрізняють білі та прозорі форми. У продажу є і кольорові варіанти, але вони менш поширені. Товщина їх більша, а значить працювати з ними складніше. Особливо, якщо відсутні професійні навички.

Матеріали: що знадобиться

Необхідний мінімум витратних матеріалів для виконання моделювання:

  • Клей. Застосовується при нарощуванні на тіпси;
  • Гель. Розрізняють прозорий, рожевий та білий гель. Це найпоширеніші варіанти. У продажу також можна побачити різноманітність відтінків та текстур. Наприклад, голографічний ефект чи блискітки. Рекомендується придбати продукцію від перевіреної компанії, яка зарекомендувала себе на ринку. Замовляти товар у китайському онлайн-магазині небажано. Подібна покупка схожа на гру в «російську рулетку». Багато китайських «ноунеймів» виготовляють без сертифікатів, тому про відповідність міжнародним стандартам тут навіть не йдеться;
  • База, топ. Ці склади застосовують після того, як штучне моделювання нігтьової пластини виконано. Завдяки цим засобам нігтьова поверхня виходить майже ідеально рівною. Нанесення декоративного шару значно спрощується. На ринку також представлені топ та база, спеціально призначені для нарощування;
  • Гель-лаки. Вибір стилю, фактури та відтінку залежить від індивідуальних уподобань. Крім традиційних варіантів, можна придбати магнітний лак або варіант зі зміною відтінку. Від покриття лаком залежить стиль манікюру.

Різноманітність витратних матеріалів дозволяє створити не просто гарний, а й унікальний нейл-дизайн.

Інструменти, засоби для початківців та профі

При штучному моделюванні нігтьової пластини використовують такий арсенал інструментів.

Пензлики для роботи з гелем. Практика показує, що найзручніші у роботі — маленькі вироби, забезпечені ковпачками. Це дозволяє довше зберегти інструмент. Не можна допускати забруднення пензлика сміттям або шерстю домашніх тваринок.

Нігтьові пилки. Конфігурація та розміри можуть бути різними. Вибір залежить від товщини нігтьової пластини та форми нігтів. Не можна використовувати моделі, призначені для нарощування при роботі з природними нігтьовими пластинами, тому краще тримати їх окремо.

Буфери с 4 шліфувальними краями. Їх призначення — згладжування, полірування нігтьової пластини. За їх допомогою можна також прибрати тверді краї. Цей інструмент універсальний, оскільки можна ним користуватися як на натуральній нігтьовій пластині, так і штучній.

Лампи

Майстер, який нарощує нігтики, застосовує лампи для прискорення полімеризації матеріалів. Розрізняють УФ- та світлодіодні моделі. Особливість ультрафіолетових ламп у тому, що працювати з ними надзвичайно просто. Вартість їх невелика. Ще один плюс — можна підсушити гель на всіх пальцях одночасно. Недолік — відносно більша тривалість полімеризації — близько 2 хвилин.

Світлодіодні лампи вирізняються великою продуктивністю та компактними розмірами. Є навіть міні-моделі, які вільно помістяться в дамській сумочці або кишені. Завдяки USB-порту пристрій можна підключити до портативного гаджета. Тривалість сушіння менша, ніж в ультрафіолетовій моделі — всього 1 хвилина.

Правильне нарощування нігтів удома: поетапний посібник

Наведемо поетапну послідовність нарощування нігтів гелем на формах для початківців. Процес моделювання, залежно від навичок, займає від 3 до 4 годин і включає такі етапи:

  • підготовчі роботи;
  • нанесення бази;
  • наклеювання форм;
  • нанесення твердого шару.

Підготовка нігтьової пластини полягає в її обробці складом, що знежирює. Потім дуже обережно відсунути і зрізати кутикулу. Якщо шкіра дуже ніжна, кутикулу бажано не чіпати.

Наступний етап – нанесення базового складу безпосередньо на нігтьову пластину. Призначення матеріалу – зміцнення нігтя.

Мета наклеювання форм — охайне та рівне нарощування. Форми прикріплюють після того, як базовий шар було нанесено на поверхню природного нігтя.

Нігті протирають зневоднюючим складом і наносять гель. Матеріал підсушують лампою. Остаточний етап — нанесення твердого шару гелю для закріплення нарощування. Наступний крок — полімеризація у лампі. Отримуємо прозору поверхню, що зовні нагадує гель. Далі ніготь полірують, надаючи йому певну форму та довжину. За допомогою полірування видаляються надлишки гелю, поверхня виходить ідеально рівною.

Способи моделювання

Найпростіший спосіб зміни довжини нігтів — використання тіпсів. Головна перевага методу — це швидкість. Нігтики нарощуються буквально за лічені хвилини. Але, оскільки, сьогодні існують інші варіанти, більш досконалі, тіпси застосовують не так часто, як раніше. Форми бувають прозорі, білі або кольорові, з нанесеними візерунками і різних відтінків. Найпоширеніший матеріал виготовлення — пластик. Тіпси наклеюють на спеціальний склад. Найскладніше — правильно обрати довжину та конфігурацію майбутнього нігтя. Для наклеювання тіпсів застосовують спеціальний склад. Якщо форми підібрані неправильно, нігті виглядають неприродно. Вимоги, яким мають відповідати витратні матеріали:

  • Повна відповідність формі нігтя. В цьому разі тіпси виглядають природно, не спричиняють дискомфорту;
  • Пружність. Гнучкий, але не ламкий матеріал — ознака якісної продукції. Такі вироби легко обробляються;
  • Ідеально рівна внутрішня сторона. Від цього залежить якість зчеплення з нігтем;
  • Відповідність типорозміру (від 1 до 10, від малого до великого);
  • Міцний, але тонкий матеріал, що нагадує природну тканину.

Скловолокно також застосовується досить рідко. Сенс процесу полягає в тому, що нарізаються шматки матеріалу, що відповідають природному нігтю. Потім скловолокно закріплюють на поверхні нігтьової пластини за допомогою клею. Недолік методики — висока вартість.

Полігель — новинка в галузі нейл-арту. Його відмінність порівняно зі звичайним гелем або акрилом полягає в тому, що вага значно менша. Полігель наносять як на природний ніготь, так і на штучний.

Акрилова суміш для моделювання утворюється при змішуванні полімерного порошку з рідким мономером. Після затвердіння на нігтях склад стає дуже міцним та жорстким. Нарощування виконують за допомогою штучного наконечника, що дозволяє отримати нігтик бажаної форми.

Нарощування — це копітка і досить непроста робота, яка потребує певних навичок. Водночас навіть майстер-початківець може відносно легко впоратися з цим завданням, якщо є всі необхідні аксесуари, обладнання та витратні матеріали. Технологія має декілька етапів. Порушення послідовності або зневага будь-яким з них знижує якість роботи. Тому слід неухильно дотримуватись алгоритму. Якщо виконувати всі перелічені поради, то з нарощуванням цілком успішно впорається початківець. Головне, щоб теорія підкріплювалася практикою, під час якої можна здобути необхідні навички.