Отримай -10%
на перше замовлення!
Пройди реєстрацію та отримай знижку.
Що потрібно для покриття гель-лаком

Що потрібно для покриття гель-лаком

Манікюр гель-лаком: що для цього потрібно?

Покриття нігтів гелем — сьогодні одна з найпопулярніших процедур. Вона проводиться як у салонах краси, так і вдома. Для виконання роботи необхідно придбати певні матеріали, інструменти. Розмаїття списку буде залежати від того, чи плануєте ви робити манікюр тільки собі або працювати з клієнтами. Так, наприклад, для роботи з великою кількістю клієнтів потрібно придбати більшу чисельність кольорів гель-лаків, ніж для індивідуального користування. Аналогічна ситуація з інструментами. Розглянемо, що ж необхідно для нанесення гель-лаку і манікюру майстрам-початківцям.

Мінімальний перелік необхідного для манікюру гелем

Щоб зробити манікюр та дизайн нігтів гель-лаком, потрібно скласти список. Мінімальний набір виглядає так:

  • приладдя для виконання обрізного або апаратного манікюру. Сюди належать пилки різної жорсткості, баф, ножиці, палички для відсунення кутикули, пушер, фрезер або кусачки. Апаратний манікюр є безпечнішим у плані санітарії, тому зараз найчастіше перевага надається саме йому;
  • лампа — призначена для сушіння полімерних покриттів;
  • склади для знежирення нігтьових пластин, грунтовка, основа, полімер, фініш;
  • фольга, серветки без ворсу, спонжі;
  • рідина для розмочування полімерного покриття перед зніманням.

Це далеко не все, що потрібно для манікюру гель-лаком для початківців. Сьогодні можна придбати стартовий набір у готовому вигляді або збирати його самостійно з різних елементів. З одного боку комплект краще, тому що нічого не потрібно шукати, з іншого — підбираючи все самостійно, можна, наприклад, взяти кожен предмет з асортименту виробників, які подобаються саме вам. Багато хто не знає, що потрібно, щоб робити манікюр гель-лаком вдома: весь необхідний товар для нанесення покриття на ніготь ви можете придбати в спеціалізованих магазинах — стандартний гелевий список буде коштувати відносно недорого.

Вибір фрезера та фрез

Щоб виконати покриття нігтів гель-лаком, треба спершу зробити гігієнічний манікюр. Тільки після відповідної обробки пластин, кутикул можна починати наносити покриття, виконувати дизайн. До списку всього необхідного для гелевого манікюру належить фрезер. Це апарат для обрізання, видалення кутикул на руках, ногах, шліфування, полірування нігтьових пластин, надання форми і т.ін.

Конструктивно машинка має у своєму складі:

  • корпус;
  • дріт та вилку для підключення до мережі;
  • засоби для насадок;
  • фрези.

Проблем з придбанням машинки зазвичай не виникає, а ось під час вибору фрез багато хто здатен розгубитися. Вся справа в тому, що в комплекті до апарату йде певний набір насадок, необхідних для старту, а деякі доведеться куповувати окремо. Тому до списку матеріалів, які потрібно придбати для нанесення гель-лаку, слід додати фрези.

Призначення фрези — як зрозуміти, яка для чого

Усі насадки мають особливе призначення. Відрізняються вони за матеріалом та кольоровим маркуванням. За першою ознакою вирізняють:

  • твердосплавні інструменти — як основа тут використовується метал, на самих виробах є насічки, що забезпечують зручність проведення маніпуляцій та ефективно врізаються в кутикули, матеріал;
  • керамічні фрези — вимагають максимально акуратного поводження, адже можуть тріснути;
  • алмазні насадки — найбільш затребувані майстрами, мають гарний рівень міцності, різняться за абразивністю;
  • корундові вироби — вдалі для тривалої безперервної роботи, стійкі до перегріву;
  • шліфувальні версії — виконуються з різних м'яких матеріалів (силікон, гума, текстиль, т.п.), необхідні для обробки чутливих зон.

Кольоровість фрези вказує на жорсткість.

Комплект повинен містити вісім форм фрез. Вони забезпечують можливість виконання конкретних завдань, дотримуючись повної безпеки для клієнта чи для себе.

Пилочка — один з найважливіших інструментів

До повного списку всього, що потрібно мати для манікюру та покриття нігтів гель-лаком вдома належать пилки. Вони представлені у величезному асортименті. Так само, як фрезери, пилки різняться за жорсткістю, яка вимірюється у гритах:

  • 60-90 — підходять для роботи з акриловими та гелевими матеріалами, має високу жорсткість;
  • 100-140 — щільність висока, що підходить для обробки нарощених нігтів, виконання педикюру;
  • 150-230 — має середні параметри жорсткості, підходить для роботи з полімерними матеріалами та власними нігтями;
  • 240-400 — шліфувальні вироби, які знадобляться також для підпилювання;
  • 500-900 — шліфувальні інструменти, що застосовуються на фінальних етапах роботи, служать для прибирання шорсткості, проведення доглядових маніпуляцій при нерівностях, розшаруванні;
  • зі змінюваними параметрами жорсткості.

Кожен виріб призначений для певних робіт.

Призначення пилки залежно від матеріалу

Пилочки відрізняються одна від одної за матеріалом, з якого створені. Металеві вироби стійкі до зношування, добре переносять будь-яку стерилізацію, підходять для роботи з торцевою зоною нігтів ніг, первинної роботи зі здоровими, міцними пластинами на руках. Заборонена до використання на крихких, або яким властиве розшаровування та полімерних нігтях.

Скло, кришталь, кераміка — матеріали для виробництва універсальних пилок з жорсткістю 400 грит. Перший варіант більше підходить для шліфування, роботи з пластинами, яким властиве розшаровування. Кераміка більше підходить для натуральних нігтиків, видалення кутикул.

Чудово зарекомендували себе лазерні пилки. Вони є універсальними. Використовуються для будь-яких видів робіт.

Також є картонні вироби з алмазним напиленням. Серед них також вирізняють варіації різної жорсткості для певних цілей. Це більше одноразові вироби, вони не піддаються дезінфекції.

Прилад для сушіння полімерних матеріалів

Розмірковуючи, що потрібно придбати для фарбування нігтів гель-лаком і гігієнічного манікюру в домашніх умовах, варто підшукати набір або окрему лампу. Без цього пристрою покриття не застигне, і ходити з лаком не вийде.

Лампи відрізняються особливостями роботи. Бувають:

  • ультрафіолетові — за потужністю представлені у варіантах 9, 24, 36, 48 Вт. Виконують сушіння за 2-4 хв. Це недорога техніка. Лампочки тут є витратним матеріалом, потребують заміни кожні 2-3 місяці;
  • світлодіодні — вже з назви зрозуміло, яке тут використане джерело випромінювань. Сушіння виконується за 20-180 сек. Запропоновані варіанти потужності 9, 18, 36 Вт. Світлодіоди у більшості моделей заміні не підлягають. Апарати зі змінними лампами коштують дуже дорого;
  • люмінесцентні — за параметрами лампа аналогічна попередньому варіанту. Єдиною відмінністю є те, що замість світлодіодів тут встановлено люмінесцентне джерело світла. Обладнання дороге;
  • гібридні — поєднують ультрафіолет та світлодіоди. Потужність може змінюватись від 9 до 48 Вт. Швидкість засихання полімерів - 1-2 хв, бази і топа - до 1 хв.

Сьогодні є можливість придбати набір, де буде все необхідне для манікюру гель-лаком разом з апаратом для сушіння. Водночас є комплекти без лампи, що дає змогу підібрати найвдаліше обладнання під власні вимоги.

Що потрібно придбати, щоб виконати покриття нігтів гель-лаком вдома

Якісний манікюр потребує наявності:

  • пилочки для роботи з натуральними пластинами;
  • баф — видаляє жирний блиск, що забезпечує більш тривале носіння полімерного покриття;
  • ножиці, кусачки, якщо виконується комбінований манікюр;
  • апельсинові палички — можуть бути потрібні для виправлення дефектів (затікання лаку), фіксації декору;
  • аплікатор з силікону — для роботи з кутикулою та декором;
  • тонкий пензлик — призначений для точного фарбування крайніх меж.

І навіть тепер серед перелічуваного — далеко не весь список того, що треба придбати, щоб робити манікюр гель-лаком. Багато залежить від стилю виконання. Зазвичай готові набори мають перелічені позиції, крім двох останніх, а також засоби для покриття нігтів гель-лаком.

Силіконові аплікатори і пензлики — інструменти, без яких ніяк не обійтися майстру-початківцю, а також коли необхідно виконати складний дизайн. Ще для фарбування нігтів гель-лаком потрібні спонжі з наконечниками з поролону.

Аксесуари та засоби для фарбування

Перед нанесенням гель-лаку треба подбати, щоб під рукою були:

  • знежирювач — це спеціальний засіб, що видаляє з пластин вологу, жир, залишки пилу після спилювання. Його використовують відразу після гігієнічного манікюру, до початку застосування решти матеріалів;
  • клінсер — для зняття липких складів;
  • праймер — є грунтовкою, що зміцнює покриття, що перешкоджає відколам та розшаруванням. Має розпушувальний ефект. Наноситься перед основою. Якщо відсутній гіпергідроз, а вся решта продукції високої якості, то обходяться без праймера;
  • основа — забезпечує зчеплення наступного шару, захищає від проникнення барвників до пластини, зміцнює. У деяких випадках застосовують відразу 2 подібні засоби. База може мати відтінок, що дозволить не використовувати кольорник у деяких видах дизайну;
  • гель-лак — полімерне покриття, що наноситься для надання кольору. Зазвичай набори входить до 5 кольорників. У хорошого майстра може бути понад 150 екземплярів. У деяких наборах не передбачається їхня наявність взагалі. Тоді необхідно придбати гель-лак окремо;
  • топ — останній шар. Його функції: захист від відколів, забезпечення тривалого носіння, фіксація деяких видів декору. Буває топ матовий чи глянсовий.

З додаткових аксесуарів для покриття нігтів гель-лаком у домашніх умовах необхідно придбати серветки без ворсу. Вони потрібні для роботи з знежирювачем, коли має на меті видалити липкий шар або переробити невдалу роботу, прибрати надлишки матеріалу зі шкіри.

Олія для кутикул також потрібна для виконання гарного манікюру. Усі засоби досить сильно сушать шкіру. Олія наноситься після завершення всіх маніпуляцій. Її завдання — пом'якшити шкіру, зробити її доглянутою, гладкою.

До списку того, що потрібно купити, щоб робити нігті гель-лаком вдома також належать різноманітні засоби для виконання декору:

  • блискітки;
  • фольга;
  • бульонки;
  • стрази;
  • гелева фарба — необхідна для виконання малюнків, має більш щільну структуру, ніж лак;
  • стемпінги;
  • трафарети;
  • порошки;
  • втирання, і т.ін.

Підбираючи набори, слід пам’ятати, що покриття надалі слід знімати. Відповідно, для домашнього манікюру гель-лаком потрібно підготувати спеціальні інструменти та засоби для цього. На початковому етапі покриття знімається фрезером або пилкою (підбирається за певною жорсткістю). Далі користуються ремувером. Залишки покриття зішкрібають апельсиновою паличкою. Потім вирівнюють нігті бафом. І, звичайно ж, не слід забувати про засоби для проведення дезінфекції інструменту.

Де можна купити все, що потрібно для покриття нігтів гель-лаком в домашніх умовах?

Компанія GLOSS пропонує широкий асортимент товарів, які будуть потрібні як початківцям, так і досвідченим майстрам манікюру, які працюють з гель-лаком. Наш магазин має зручний каталог. Для прискорення пошуків розроблено фільтр, який потребує лише введення параметрів.

Шоурум та головний офіс компанії знаходиться у Києві. Однак ми працюємо по всій Україні. У б'юті-сфері компанія GLOSS з 2016 року. Ми весь час розвиваємось та поповнюємо асортимент. З моменту відкриття щорічно беремо участь у виставках Beauty Expo та Intercharm. У команді зібралися найкращі фахівці, тому, якщо потрібні консультації, обов'язково скористайтесь одним із запропонованих на сайті каналів зв'язку.

Торгівля ведеться гуртом і вроздріб. Є вигідні пропозиції для шкіл та салонів краси. Також кожен клієнт, який зареєстрував обліковий запис у магазині, бере участь у програмі лояльності. Більше покупок — вища знижка.