Гель-лак бежевий – дизайн нігтів 2023

Гель-лак бежевий – дизайн нігтів 2023

Бежевий колір лаку для нігтів: природність та елегантність

Манікюр з гель-лаком в бежевих тонах - вибір тих, хто віддає перевагу неяскравим природним відтінкам, універсальним і лаконічним. Нюдовий дизайн завжди потрібний. Він знаходиться поза модою і не втратить своєї актуальності. Бежеві тони – відмінна основа для манікюру. З ними можна втілити в життя найсміливіші рішення щодо нейл-арту. Можливі різні поєднання і варіанти декору. Універсальність нюдового манікюру в тому, що він однаково гарно виглядає на нігтях різної довжини, при використанні різних стилів та дизайнерських технік.

Модний і водночас ненав'язливий і ніжний манікюр представлений саме бежевими відтінками. Як акцентні деталі можуть бути використані різні кольори, блискітки, тематичні малюнки: абстракція, зображення рослин та тварин, фрукти, герої мультфільмів тощо. Нюд - своєрідна класика, однаково доречна в офісі, на діловій зустрічі, романтичному побаченні чи вечірці. Через універсальність та практичність бежевий дизайн залишиться в моді назавжди. Крім того, якщо довжина нігтів підібрана правильно, а руки добре доглянуті, бежевий лак на нігтях робить пальці візуально довшими і витонченішими, що є мрією будь-якої модниці. Затребуваний він і в манекенниць. Бо не відволікає увагу від одягу. Нюдові тони красиво відтінюють шкіру будь-якого відтінку, як білу, так і смагляву.

Гель лак бежевих тонів: особливості та переваги

Головна перевага нюдових тонів - багатогранність, можливість створювати різні види дизайну в нейтральних кольорах. Використання кількох відтінків бежевого дозволяє виконувати градієнтний дизайн. Нюд має таку специфіку:

  • використання як основний відтінок - поверхня нігтів покривають гель-лаком відповідного відтінку і зверху наносять топ;
  • застосування як основу чи основу під дизайн або малюнки, нанесені шелаком. Бежеві відтінки – чудова основа для світлого або темного декору;
  • універсальність. Бежеві відтінки доречні з різними стилями та кольорами в одязі;
  • практичність. Нігті виглядають акуратно протягом тривалого часу;
  • доречність у будь-якій ситуації, з одягом будь-яких стилів;
  • витонченість та респектабельність;
  • поєднання з різними відтінками гель-лаку;
  • можливість використання на нігтях різної довжини та форми;
  • нігті, виконані в пастельних відтінках, не впадають у вічі, на відміну яскравих тонів. У той же час, бежевий колір має безліч відтінків: від світло-тілесного до класичного коричневого;
  • щоб колір вийшов більш насиченим, рекомендується наносити шелак два, а іноді і в три шари.

Можна говорити про переваги природної колірної гами у нейл-арті дуже багато. Завдяки широкій палітрі відтінків пастельні тони не можна назвати нудними. Майже кожна жінка зможе визначити підходящий собі варіант.

Є певні мінуси. Якщо йдеться про світлому покритті, воно досить марке. Тому доводиться стежити за чистотою нігтів з особливою ретельністю. Ще один мінус – відносно велика витрата лаку. Це з тим, що найчастіше доводиться наносити шеллак кілька шарів. Крім того, прозорі матеріали мають більш рідку текстуру, що також збільшує витрати покриття.

Дизайнерські варіанти з бежевим лаком

Кількість варіацій дизайну можна відобразити як знак нескінченності. Насправді їх дуже багато. Особливо, якщо врахувати можливість поєднання кількох видів. Найпопулярніші з них:

  • Класичний французький манікюр. Для створення основи використовують як насичений, так і прозорий лак за бажанням клієнта. Білі лунки на пастельному фоні виглядають витончено. Можна створити оригінальний дизайн. Якщо замінити білий колір на інші тони: червоний, чорний або інший відтінок бежевого. Незважаючи на консервативність «френча», простору для фантазії чимало;
  • місячний манікюр. Він залишається поза модою не тільки через красу дизайну, але й через практичність. Нігті виглядають акуратно і за кілька тижнів, не вимагають частої корекції. Малювати лунки можна червоним, блакитним чи лимонним кольорами;
  • омбре. Ця техніка передбачає плавний перехід між відтінками бежевого. Рухатися можна від світлого до темного, або навпаки. Гарно виглядає манікюр, виконаний із застосуванням техніки аерографії;
  • матове, глянсове покриття. Тут вибір залежить від смакових переваг клієнта. Оригінально виглядає і поєднання двох фактур однією нігтьової пластині. Іноді використовують глянець на 2-3 нігтики, а на інших застосовують матовий гель-лак. Застосовують також асиметрію;
  • фект 3D. Досягти його можна кількома способами. Насамперед, це застосування об'ємного ліпного декору, який височить над поверхнею нігтьової пластини. Ефект об'єму виходить і при вмілому нанесенні звичайного малюнка, який виглядає як об'ємний.

Однотонне покриття навряд чи здатне когось здивувати, чого не можна сказати про вміло підібране поєднання кількох технік. Наприклад, поєднання блискіток із геометричними візерунками, написів із фольговим декором. Простір для фантазії практично нічим не обмежений. Головне — вчасно зупинитись і не втрачати почуття міри.

Поєднання кольорів

Універсальність нюду в тому, що він чудово поєднується з іншими кольорами. Можна розділити всі можливі колірні рішення на такі категорії:

  • монохроматичне;
  • ахроматичне;
  • контрастне.

Монохроматичне рішення передбачає застосування кількох відтінків одного кольору (у нашому випадку – бежевого) для дизайнерського рішення. Класичний приклад – градієнтне фарбування нігтьових пластин.

Ахроматичне поєднання кольорів - використання бежевого тандему з різними контрастними відтінками. Крім безпрограшних білого та чорного кольорів, можна користуватися будь-якими яскравими тонами, не боячись поєднувати їх між собою.

Контрастне поєднання – кілька яскравих відтінків. Наприклад, на бежевій основі цікаво виглядають візерунки жовтого, рожевого, синього та інших соковитих тонів. З нюдовими тонами немає жодних обмежень.

Розглянемо основні модні ідеї дизайну манікюру бежевого відтінку з гель лаком на нігтях різної форми та довжини.

Стрічки

Смужки із металізованого матеріалу сріблястого або золотого кольору - один з актуальних видів декору на лаку тілесного відтінку або беж. У продажу є готові стрічки-наклейки. Усього одна-дві смужки здатні перетворити пальчики та сформувати лаконічний дизайн у мінімалістичному стилі. Не менш красиво виглядають кілька паралельних один одному смуг, що мають різну ширину.

Розташування стрічки може бути різним: вертикальним, горизонтальним, похилим або криволінійним, що збігається з лінією кутикули. Все залежить від фантазії майстра та побажання клієнта. У будь-якому випадку приголомшливе враження від дизайну гарантоване.

Стрази

Прикраса нігтів стразами може зробити манікюр вишуканим і розкішним. Однотонна основа врівноважує об'ємний, іноді надмірно масивний декор. Можна зробити акцентним один ніготь. В цьому випадку буде гарно виглядати ліпний акриловий декор. Якщо планується прикрасити стразами усі нігтики, бажано вибрати мініатюрні перлинки чи кристали. Однак не слід втрачати почуття міри, оскільки навіть на нейтральному фоні велика кількість страз різного розміру виглядає дуже зухвало.

Блестки

Цей вид прикраси нігтів, як і раніше, актуальний. Більше того, кількість різновидів блискіток стає дедалі більшою. Крім класичних кружечків та паличок, у моді прикраси ромбічної, шестикутної форми, «стружка», слюда – це далеко не повний список варіантів, які використовують для прикрашання нігтів бежевих. Оскільки велика кількість блискіток виглядає не надто привабливо, в більшості випадків надають перевагу акцентному дизайну: блискітками покривають, повністю або частково, тільки один ніготь.

Квіткові візерунки, акцентні малюнки, анімалістичні принти

Манікюр з квітковими мотивами в тандемі з основою відтінку беж - придумати щось красивіше і елегантніше просто неможливо. При цьому можна використовувати як актуальний слайд-дизайн, так і не менш популярний ручний розпис.

Нюдовий манікюр без додаткової прикраси виглядає елегантно, але дещо аскетично. Призначення акцентних деталей - зробити дизайн унікальним, що запам'ятовується внести в нього якусь родзинку. Це може бути зображення героя мультфільму, симпатичного звірка, апетитного капкейка. Варіантів може бути скільки завгодно. Спільного у них лише одне: всі вони чудово виглядатимуть на бежевому фоні.

Один із хітів сьогодення в нейл-арті — використання анімалістичних мотивів. Леопардовий малюнок на тілесному фоні виглядає красиво та оригінально. Також можлива імітація шкіри рептилій, риб'ячої луски, "зебра", але "леопард" залишається найпоширенішим варіантом.

Фольга

Використання декоративної фольги є одним із трендів нейл-арту. Причому, вигляд, структура та колір можуть бути різними. Якщо використовується нюдова основа, прикрасити фольгою можна всі нігті. Оригінально виглядає фольга у поєднанні з кристалами та іншими техніками нейл-арту. Фольга і блискітки чудово виглядають у тандемі з візерунком-павутинкою. Для нанесення на бежеву основу малюнку-павутинки використовують густу гель-фарбу. Незвичайно виглядають поєднання фольги, написів та малюнком. На піку моди – золотистий декор, який застосовують для створення французького, місячного манікюру, а також суворого дизайну у мінімалістичному стилі.

Втирання

Ця техніка, здатна подарувати незвичайну красу та унікальний дизайн, не втрачає актуальності вже кілька сезонів. Металізований та дзеркальний пігменти утворюють чудовий тандем із тілесною основою. Щоб отримати романтичний дизайн, можна скористатися перлинним втиранням. Голограма чи райдужний варіант дозволяють отримати яскраві різнокольорові нігті.

Рідкий метал

Цікава новинка. Незважаючи на те, що цей дизайн з'явився нещодавно, він уже встиг стати популярним. Райдужні металеві краплі на тілесному фоні виглядають красиво і в жодному разі не стандартно. Це вибір тих, хто віддає перевагу незвичайним рішенням.

Бризки фарби

Нігтики, що зовні нагадують перепелине яйце, — ще один варіант незвичайної прикраси бежевої основи. Особливо красиво виглядає такий дизайн з матовим покриттям та ще одним відтінком на додаток до нюдового.

Геометричні візерунки

Геометричні фігури на поверхні нігтик виглядають строго та лаконічно. Проте вони дуже затребувані. Мінімалістичний дизайн, виконаний за допомогою прямих ліній, має успіх протягом декількох сезонів. Геометрію часто використовують при створенні етнічних мотивів. У цьому випадку використовують чорний, коричневий, теракотовий кольори.