
Нарощування нігтів гелем
Одна з найпопулярніших процедур у nail-індустрії – нарощування нігтів гелем. Ця технологія дає змогу створити ідеальну форму і довжину нігтів зі стійким покриттям і бездоганною міцністю. У цій статті ми розглянемо основні переваги такого нарощування, необхідні для процедури матеріали та інструменти, а також опишемо технологію виконання.
Гелеве нарощування нігтів: три головні переваги
Нарощування гелем протягом багатьох років залишається однією з найпопулярніших манікюрних процедур для дівчат, які незадоволені природною формою і довжиною нігтів. Розглянемо основні причини такої популярності:
- Гелеві нігті можуть триматися від 3 до 5 тижнів, не втрачаючи привабливого вигляду. Їх не потрібно повністю спилювати під час оновлення манікюру, достатньо підкоригувати стан через відростання та побутові пошкодження.
- На відміну від акрилу, гель має природний вигляд. Полімер пластичний, тому за дотримання технології не пошкоджує натуральну пластину, а навпаки захищає її від ламкості та тріщин.
- Гель дає змогу змоделювати будь-яку форму і довжину пластини, дизайн при цьому не обмежується нічим, крім фантазії майстра.
Що має бути у майстра для нарощування нігтів гелем
Щоб виконати нарощування, необхідно укомплектувати робочу косметичку. З інструментів потрібно придбати:
- пилочки з абразивністю 100-180 грит для підготовки нігтів і надання їм форми;
- полірувальний баф для вирівнювання поверхні;
- апельсинові палички або пушер для відсунення кутикули;
- пензлі для моделювання гелю;
- форми або тіпси для створення основи нігтів (вибирають залежно від способу нарощування);
- лампою для полімеризації гелю (LED або UV).
Список матеріалів для нарощування містить такі засоби:
- гель для нарощування (асортимент доволі широкий, доступні прозорі й камуфлюванні склади, а також трифазні (з трьох окремих компонентів) і комбіновані однофазні системи);
- праймер для знежирення поверхні нігтя;
- клінсер для видалення липкого шару;
- база (бондер) для поліпшення адгезії гелю до пластини;
- дегідратор для видалення вологи;
- зволожувальне масло для догляду після процедури.
Сучасні виробники пропонують готові стартові набори для новачків, у яких є все необхідне для нарощування. Для знайомства з технологією цього в більшості випадків достатньо. Переконавшись, що матеріали та інструменти підготовлені, можна переходити до процедури.
Гелеве нарощування нігтів поетапно
Перед нарощуванням необхідно зробити гігієнічний манікюр, підготувавши пластину до процедури. Перед початком чищення руки обов'язково обробляють антисептиком. Кутикулу та шкіру в навколонігтьовій зоні чистять апаратним або класичним способом, підпилюють нігтики, шліфують їх бафом, чистять щіточкою від пилу, протирають знежирювачем і покривають праймером. Подальші дії виконують у такій послідовності для кожного пальця:
- Створення базового шару. На нігтьову пластину наносять тонкий шар базового гелю і сушать його в лампі (тривалість сушіння залежить від типу лампи й коливається від 30 секунд до 2 хвилин).
- Фіксація форми. Верхній шар гелю знімають і на ніготь встановлюють форму таким чином, щоб вона щільно прилягала до його внутрішньої поверхні.
- Безпосереднє нарощування. Пласким пензлем беруть невелику кількість гелю, наносять на кінчик нігтя й тонким шаром розподіляють його формою до потрібної довжини. Сушать у лампі. Наносять повторний шар гелю, щоб сформувати архітектуру та товщину нігтя, і знову відправляють у лампу.
- Зняття форми та обпилювання. Після висушування трафарети акуратно знімають, а форму нігтів коригують пилкою і бафом.
- Фінішне покриття. На нігті наносять фінішне покриття і сушать його у лампі (це може бути кольоровий гель-лак або топ — залежно від того, який гель був узятий для нарощування). Після полімеризації поверхню знежирюють, а шкіру біля нігтя обробляють олією.
Технологія нарощування нігтів на типсах трохи відрізняється, оскільки після чищення та обробки пластини пластикові накладки необхідно приклеїти до натуральної пластини клеєм. Форму стандартним типсам надають кусачками та пилками, а поверхню обробляють бафом та знежирюють. Далі процедура аналогічна.
Якщо ви хочете навчитися нарощувати нігті гелем самостійно, зберіть необхідні інструменти та матеріали, запасіться терпінням та суворо дотримуйтесь технології. Згодом вам вдасться відточити дії до ідеалу, моделюючи міцні й привабливі нігтики, незалежно від їх природної форми й довжини.