Отримай -10%
на перше замовлення!
Пройди реєстрацію та отримай знижку.
Скільки сушити гель-лак, базу та топ у ЛЕД УФ лампі

Скільки сушити гель-лак, базу та топ у ЛЕД УФ лампі

Скільки сушити гель-лак?

Сучасна нейл-арт індустрія пропонує величезний асортимент різноманітних декоративних, захисних, зміцнювальних, доглядаючих засобів для нарощування та дизайну нігтиків. Провідні майстри nail-індустрії завжди в курсі новітніх технологій, вони постійно поповнюють асортимент витратних матеріалів, інструментів, що дозволяють їм зробити бездоганний манікюр, педикюр, якісно покрити нігтьову пластину, щоб покриття трималося довго, не відшаровувалося, не відколювалося.

Інноваційні декоративні покриття для нігтів відрізняються від звичайних, всім відомих лаків не лише своєрідною текстурою, але й технологією нанесення фотополімеру. Склад після нанесення на нігтьову пластину піддається полімеризації під спеціальним приладом — лампою-полімеризатором різного типу та потужності (UV (УФ), гібриди UV LED, покращений гібрид CCFL, LED (Лед) + CCFL та ін.). Правильно нанесений на нігтьову пластину засіб збереже первісний зовнішній вигляд близько трьох тижнів.

Нюанси полімеризації: від чого залежить сушіння стійких покриттів для нігтів?

Для просушування різних видів фотополімерів (акрилу, гелевих фарб та ін.) необхідний відповідний прилад, лампа, яка з легкістю впорається і з шелаком, і з камуфляжним матеріалом, і досить щільним шаром для нарощування нігтьової пластини. І такі апарати певних типів існують. Полімеризатори призначені для професійного чи домашнього користування.

Щоб якісно та надійно висушити гелеве покриття, слід брати до уваги рекомендації, поради виробника та обирати для відповідного фотополімеру певний тип полімеризатора. На якість полімеризації впливає правильне положення пензля в полімеризаторі, щільність, а також пігментованість складів, що використовуються. Якщо сушити фотополімер неправильно, недостатньо просушити його, покриття може почати відшаровуватися, тріскатися і т.ін. Якщо перевищити час полімеризації з покриттям нічого поганого не станеться. Але шкіра рук матиме потребу в більш ретельному подальшому догляді.

Чому погано висихає гель-лак?

Стійке покриття нігтів спеціальними матеріалами потребує особливої ​​майстерності. Навіть неправильна позиція руки в пристрої може негативно вплинути на якість сушіння. Фотополімер може бути нанесений занадто товстим шаром, лежати нерівно, смужками, затікати на шкіру пальця — все це вплине на якість полімеризації (висихання). Щоб уникнути подібних казусів при нанесенні якісного покриття на нігті рекомендується дотримуватися наступних правил:

  • перед нанесенням складу якісно обробляти, готувати нігтьову пластину, надавати нігтю бажаної форми;
  • видаляти кутикули, забезпечувати бездоганну чистоту нігтя;
  • суворо дотримуватися певної послідовності нанесення засобів;
  • покривати нігті тонким шаром гель-лаку, якісно просушувати полімер, враховуючи тип, потужність лампи та особливості нігтьового покриття;
  • часто для високопігментованого гель-лаку може не вистачати можливостей полімеризатора;
  • стежити за справністю приладу, якістю фотополімеру.

Для створення якісного повноцінного манікюру рекомендується використовувати якісні інструменти, обладнання та витратні матеріали преміум-класу для декорування нігтьової пластини, які можна купити онлайн через інтернет-ресурс компанії GLOSS Company.

Прилади для сушіння гель-лаків: різні характеристики та можливості полімеризаторів

Вибір полімеризатора для просушування гель-лаку залежить від деяких нюансів: манікюр роблять в студії або нейл-дизайн виконується в домашніх умовах, створюється декор з певним типом фотополімеру або купується універсальний полімеризатор. Nail-індустрія пропонує такі типи полімеризаторів: УФ, ЛЕД, гібриди (UV/Led) та вдосконалені пристрої.

Бездоганна сушка фотополімеру — важлива умова при виконанні манікюру зі стійким покриттям гелю. Щоб фотополімер, біогель, акрил трансформувався в глянсову, гладку та надміцну поверхню, потрібно ретельно обирати полімеризатор для просушування нігтьової пластини, оскільки для різних матеріалів потрібні різні характеристики та певні можливості ламп.

Скільки треба сушити гель-лак, базу, топ в uv (уф), led (лед), гібридній лампі 36w, 48 вт, чи довго слід тримати нігті під приладом, скільки часу (хвилин, секунд) потрібно полімеризувати шелак, камуфляж, біогель і т.ін. Відповіді на ці запитання залежать від можливостей полімеризатора.

Джерела світла, що розташовуються в приладах, змушують фотополімери змінювати свої властивості під впливом світла певного спектру, тобто покриття твердне (висихає). Фотополімер переходить з рідкого стану в твердий під впливом світла. Від потужності полімеризатора залежатиме швидкість та якість просушування матеріалу.

Ультрафіолетові (UV) лампи

В УФ пристрої процес висихання гель-лаку (фотополімеру) здійснюється за допомогою люмінесцентних джерел світла. Основною перевагою пристрою є його низьке енергоспоживання, а також можливість висушити гель-лаки будь-яких типів (зокрема з позначкою «лед»). Оптимальне за консистенцією та насиченістю кольору стійке покриття прилад на 9 Вт заполімеризує за 4-6 хв.

Такі полімеризатори ідеальні для виконання педикюру, манікюру вдома завдяки своїм мініатюрним розмірам, компактності. УФ-пристрій потужністю 18-24 Вт полімеризує топове, базове покриття або гель-лак за 3,5 хвилини. А найбільш надійна 36-48 Вт UV лампа впорається зі запіканням за 2 хв.

Світлодіодні (Led) полімеризатори

У LED-приладі сушіння фотополімерів відбувається за допомогою світлодіодів. За рахунок цього покриття твердне набагато швидше, ніж в UV пристрої. Прилад з діапазоном потужностей від 12 до 45 Вт. Середня тривалість просушування – від 10 секунд до 1 хвилини. Лед-полімеризатори — це прилади ІІ покоління ламп для просушування штучних матеріалів на нігтях. Немає необхідності у такому пристрої змінювати джерела світла, вони прослужать набагато довше, ніж ультрафіолетові лампочки і водночас продовжують зберігати початкову функціональність, тому час сушіння не збільшується.

Початківці нігтьової індустрії часто запитують, скільки потрібно часу для сушіння гель-лаків в лед лампі-полімеризаторі. Можливості у лід-полімеризаторів майже втричі вищі uv-аналогів:

  • led-полімеризатор на 9 Вт висушить фотополімер за 60 секунд;
  • за півхвилини рідке стійке покриття стане твердим і міцним за допомогою пристрою потужністю 18 Вт;
  • за 10-30 секунд якісно просохне матеріал у полімеризаторі потужністю 36-45 Вт.

Кожен шар густого топового, базового покриття або високопігментованого фотополімеру рекомендується сушити не менше 1 хв. Гелева фарба в такому пристрої заполімеризується швидше за 15-25 сек.

Світлодіодні лампочки не випромінюють велику кількість теплової енергії, тому навіть з урахуванням безперервної роботи корпус полімеризатора не нагрівається. Також лед-прилади витрачають менше електроенергії та виділяють у кілька разів менше ультрафіолетового випромінювання, ніж UV-пристрої.

Прилади для сушіння нігтів (CCFL)

Полімеризатор з холодним катодним випромінюванням (часто поєднується зі світлодіодами) — це покращена версія ультрафіолетової лампи, максимально безпечна і зручна в роботі. Процес полімеризації фотополімеру у пристрої відбувається за допомогою люмінесцентних ламп. Усередині джерел світла розміщено інертний газ. Такі полімеризатори підійдуть для різних видів покриття нігтів. Пристрої не виділяють теплової енергії, є енергозберігаючими пристроями. Швидкість сушіння фотополімеру — 60-120 сек.

Гібридні пристрої (UV/LED, CCFL/LED)

Скільки необхідно сушити стійке покриття у гібридних полімеризаторах? Від 30 до 60 сек потрібно для запікання бази та закріплювача, а на кольорове покриття потрібно приблизно 10-30 сек. Гібридні полімеризатори мають всі переваги існуючих видів пристроїв для сушіння фотополімерів:

  • пристрої полімеризують будь-яке нігтьове покриття, оскільки поєднують у собі можливості одразу двох видів приладів;
  • час полімеризації становить від 10 до 60 сек;
  • прилад не перегрівається при тривалій експлуатації.

Універсальними, а тому найбільш затребуваними сьогодні вважаються вдосконалені гібридні полімеризатори (УФ/ЛЕД).

Потужність полімеризатора впливає на швидкість затвердіння гель-лаку, і навіть якість процесу просушування декоративного матеріалу.

Полімеризатори новітнього покоління, виготовлені із застосуванням технології ультрафіолетового, світлодіодного випромінювання різного діапазону, використовуються для роботи з різними видами декоративних покриттів для нігтьової пластини: біогель, гелеву фарбу, 3D покриття, акрил, гель-лак та ін.

Переважні характеристики гібридних ламп

У гібридних пристроїв є ряд характерних рис, які вигідно вирізняють їх на тлі інших приладів для полімеризації нігтів:

  • можна сушити будь-які стійкі покриття для нейл-дизайну, моделювання та покриття нігтя;
  • швидке сушіння фотополімерів;
  • економне споживання електроенергії;
  • тривалий термін служби;
  • безпека використання.

У гібридних полімеризаторах суттєво знижено вплив ультрафіолетового випромінювання на шкіру, органи зору.

Гібридний прилад виділяє меншу кількість теплової енергії, тому нігтьова пластина під час полімеризації не відчуватиме дискомфортних відчуттів. У деяких приладів є автоконтроль температур, завдяки чому полімеризатор не піддається перегріву, в процесі просушування нігтик не «пече».

У гібридному пристрої можна висушити будь-який декоративний матеріал. Високопотужні сучасні полімеризатори дуже швидко сушать будь-яке покриття. Для покриття нігтів вдома іноді достатньо 9 Ватт. Якщо вам потрібен гібридний прилад для роботи в студії нігтьового сервісу з великою прохідністю відвідувачів, тоді рекомендують обирати потужніші полімеризатори від 36-48 Вт.

Іноді може скластися враження, що новий потужний полімеризатор сушить трохи гірше, ніж попередній пристрій. Причина цього може ховатись у неправильному положенні пальців, кисті руки у пристрої. Тому майстер змушений додатково сушити покриття, добиваючись якісної полімеризації. Занадто товстий шар, важка консистенція, насичене пігментами надстійке покриття також можуть перешкоджати нормальному сушінню. Такі фотополімери рекомендується сушити вдвічі довше за рекомендований час, ніж менш пігментовані забарвлення матеріалів для нейл-арту.

GLOSS Company: купити гель-лаки, обладнання, інструменти для манікюру

На сайті інтернет-магазину GLOSS Company представлено різноманітний асортимент товарів для виконання якісного манікюру, витратні матеріали преміум-класу для декорування нігтьової пластини, лампи для просушування фотополімерів.

Сучасна нейл-індустрія сьогодні передбачає використання високоякісних гель-лаків, базового, фінішного покриття, дезінфекторів, полімеризаторів різних типів, потужностей, іншої супутньої продукції для манікюру. Від потужності лампи, якості фотополімерів, бази, топу, інструментів безпосередньо залежить зносостійкість, тривалість носіння, зручність використання тощо. Тому, плануючи придбання різноманітних витратних матеріалів, обладнання для якісного манікюру, стильного дизайну нігтьової пластини, модного декору нігтів слід ретельно обирати магазин, надійного постачальника товарів для манікюру.

ТМ GLOSS Company пропонує високоякісну продукцію, затребувану салонами краси, а також провідними фахівцями нейл-індустрії. Щороку компанія знайомить споживачів з останніми новинками в галузі нігтьового сервісу.

GLOSS Company пропонує купити онлайн професійне обладнання для сушіння стійких кольорових покриттів, біогелів, потужні полімеризатори та інші товари для нейл-індустрії, косметичних салонів, домашнього використання. Доставка товару здійснюється по всій території України.

Чи залишилися питання? Рекомендуємо звернутися до наших консультантів в онлайн режимі або по телефону, і ви дізнаєтесь скільки часу потрібно, щоб висушити гель-лак у лампі певного типу, якої потужності буде достатньо для полімеризації різних видів фотополімерів. Вам також буде надана інформація щодо способів оплати, доставки продукції GLOSS Company до Вашого міста, наявності товару тощо.