Зняття гель-лаку

Зняття гель-лаку

Як знімати гель-лак в домашніх умовах

Гелевий манікюр сьогодні неймовірно популярний серед представниць прекрасної статі. Його роблять не лише в салонах краси, а й удома. Однією з умов успішного манікюру є правильність виконання всіх маніпуляцій, наявність певних інструментів, матеріалів. Перевага гелю — тривале носіння. Через певний час його треба якось стерти. І ось тут починаються проблеми. Спробуємо розібратися, чи вдасться видалити полімерне покриття в кілька шарів самостійно, а головне не зашкодити нігтям.

Чи можна знімати гель-лак з нігтів в домашніх умовах самостійно?

Чи можна самостійно знімати гель-лак вдома, не знає багато хто, але зняття має проводитися максимально акуратно, якщо ви вирішили робити це самостійно, щоб не пошкодити пластину. Спершу слід розставити всі крапки над «i». Якщо подивитися ролики численних б'юті-блогерів, можна помилково зробити висновок про категоричну неможливість прибрати гель-лак в домашніх умовах. Насправді все вийде. Головне, дотримання правил та наявність певних матеріалів. Погодьтеся, що не завжди вдається потрапити до майстра в салон або викликати його додому. Відповідно, потрібно бути готовою звільнити нігті від полімерного покриття самостійно.

Важливо пам’ятати, що зняття гель-лаку звичайною рідиною для зняття лаку або подібними в домашніх умовах — неможливо. Тут потрібні спеціальні засоби.

Що потрібно для зняття гель-лаку вдома

Почнемо, мабуть, і рідини. Називається вона ремувер. Зняти гель-лак такою рідиною для зняття лаку вийде лише, якщо він нанесений тонким шаром. В цілому цей засіб переважно застосовується для видалення залишків полімерного покриття.

Розм'якшити акрил або укріплений гель за допомогою ремуверу не вийде. А ось при спробах відшкрябувати покриття паличками можна також зірвати чималу частину шарів рідного нігтя.

Наступний помічник — фольга. Без неї не вийде повноцінно змити гель-лак в домашніх умовах. Підійде як спеціалізована, так і харчова варіація. Другий варіант обійдеться дешевше. На кожен ніготь накладається спонж, змочений ремувером, а потім пальчики завертаються фольгою. Це потрібно для утримання тепла, яке стимулюватиме роботу хімічних реагентів рідини.

Ковпачки-фіксатори є допоміжним елементом скоріш за все. Вони використовуються, щоб конструкція зі спонжу з фольгою не відвалювалася. Насправді можна цілком без них обійтися.

Щоб видалити гель-лак з нігтів в домашніх умовах, обов'язково потрібна пилка. За жорсткістю слід підібрати інструмент з абразивністю 100 та 180 грит. Нею спилюється топове покриття, а якщо шарів багато, то ще й колір, частково основа. Тільки після цього наноситься рідина, яка тепер вільно проникне через базу, не порушивши цілісність рідної пластини. З пилкою проводиться самостійне зняття гель-лаку з нігтів без апарату. Якщо він у вас є, просто поставте фрезер необхідної жорсткості, і виконайте аналогічні маніпуляції. Це буде набагато швидше, ніж пилкою. Апельсинові палички застосовують для видалення вже розмоченого рідиною полімерного шару.

Наступний учасник процесу — баф. Це засіб з шорсткою поверхнею. Він використовується після всіх етапів зняття покриття для вирівнювання нігтя. Перед нанесенням шарів лаку він необхідний для знежирення. На допомогу бафу для полірування нігтя застосовується ще полірувальник. Він зовні подібний до пилки. На засіб нанесений дуже тонкий шар напилення. За його допомогою ховаються недоліки, надається блиск нігтю.

Підготовка нігтів до видалення гелю

Знімати гель-лак вдома самостійно можна за умови наявності спеціалізованого обладнання та певних хімічних складів. Якщо планується всю маніпуляцію виконати лише пилкою, спеціальна підготовка не потрібна. Пластини мають бути сухими.

Коли плануєте стерти гель-лак в домашніх умовах за допомогою ремуверу, пам’ятайте, що цей склад негативно впливає на стан шкіри. Щоб уникнути пересушування, появи подразнень, слід за добу почати наносити на руки та кутикули натуральну олію або крем кожні 5 годин. За 15 хвилин до процедури слід нанести обраний засіб і укутати руки поліетиленом або фольгою. Далі залишається лише прибрати надлишки.

Як правильно зняти гель-лак із застосуванням ремуверу

Тепер, коли знаєте ази, можна переходити до дій. Покрокове видалення гель-лаку з нігтів вдома:

  • спиляти топове покриття пилкою 100 грит. Якщо було проведено вирівнювання, то частину кольорового лаку та бази;
  • підготувати 10 шматків фольги. Розмір приблизно 10х10 см, щоб вистачало на два оберти навколо пальця;
  • розділити спонжі на 4 частини. Кожну рясно змочити у рідині;
  • розмістити мокрі шматочки спонжів на нігтях, обернути фольгою, зафіксувати затискачами;
  • зачекати 15 хвилин, потім по черзі з кожного пальця зняти конструкції з фольги та спонжів;
  • паличками акуратно видалити залишки гелю;
  • зачекавши 5 хвилин до висихання пластин, пилкою 180 грит усунути нерівності;
  • завершити маніпуляції бафом;
  • провести полірування: про те, що процес завершено, стане відомо після характерного скрипу.

Залишається провести доглядові процедури. Нанесіть натуральну олію чи жирний крем на руки, нігті.

Видалення гель-лаку в домашніх умовах без ремуверу

Перевагою відмови від використання рідини стане відсутність ризиків подразнення та зневоднення шкірних покривів, кутикул. Мінус — маніпуляцію складно проводити, не володіючи певними навичками. Дуже велика ймовірність не помітити, де закінчиться останній шар, і почнеться рідний ніготь.

Знімаємо манікюр в домашніх умовах без ремуверу:

  • починаємо працювати пилкою жорсткістю 100. Краще спершу вкоротити довжину. Це дозволить побачити товщину шару, що значно скоротить площу обробки. Далі потрібно усунути топ, колір;
  • допиливши до безбарвного шару, оцінюємо його товщину. Беремо пилку жорсткістю 180. Видаляємо основу. Через кожні пару рухів, акуратно скидаємо пил, оцінюємо, що пиляємо — все ще базу або вже ніготь;
  • як тільки бачимо початок натуральної пластини, зупиняємось. Детально за допомогою м'якої пилки або бафа усуваємо залишки покриття;
  • проходимося по всіх пальчиках бафом, потім полірувальним засобом.

Як і в попередньому випадку, тепер залишається провести процедури по догляду. Наносите зволожуючий, вітамінізований засіб, акуратними масажними рухами втирайте склад до поглинання.

Як швидко знімати покриття гель-лаком вдома

Є спосіб прискорити процедуру. Але для цього потрібний спеціальний апарат. Він полегшить та прискорить роботу, але без певних навичок є ризик пошкодити рідний ніготь.

Покроковий інструктаж — як знімати гелевий лак в домашніх умовах фрезером:

  • встановити насадку;
  • активувати швидкість 5000-7000 оборотів. Акуратно піднести до поверхні фрезу і перевірити, чи вона не ковзає. Прилад має зчеплюватися з покриттям. Якщо такого ефекту немає, слід відключити фрезу, потім знову включити та провести перевірку;
  • якщо все вийшло, переключити апарат на швидкість 30000-35000 оборотів;
  • обережними рухами, легко і впевнено торкаючись поверхні, почати рухатися від кутикули до краю. Нагрівання нігтя говорить про те, що працюєте повільно або довго перебуваєте на одній ділянці;
  • спиляти полімерне покриття до прозорого базового шару.

Далі дієте залежно від цілей. Плануєте створити новий дизайн — залишайте базу і починайте маніпуляції. Хочете перепочити, обережно зніміть основу пилкою. Проведіть процедури по догляду.

Як краще знімати гель-лак зі зміцненням в домашніх умовах?

Манікюр зі зміцненням виконується, коли свої нігті слабкі. У такому разі шар покриття значно товщий. Прибрати вдома гель-лак з укріпленням можна, але слід приготуватися до того, що процедура буде тривалою. Найкраще, звичайно ж, звернутися до майстра.

Все ж таки вирішили зробити роботу самостійно? Тоді дотримуйтесь правил. По-перше, запам'ятайте, що маніпуляції проводяться сухим способом. Ремувер застосовувати категорично заборонено. Інакше результат буде невтішним – нігті будуть тонкими, болючими.

Зняття гель-лаку з укріпленням краще проводити фрезером. У крайньому разі застосовується пилка. Працювати потрібно за такою ж схемою, яка була описана вище.

У цьому разі прибирати базу не рекомендується. Краще нанести поверх неї прозорий лак.

Корисні поради про те, як знімати гель лак вдома

Важливо пам’ятати, що самостійне видалення полімерного покриття може призвести до пошкодження нігтів. Результат — тривале піврічне відновлення, негарний зовнішній вигляд. Саме тому потрібно спершу вивчити всі правила, підготувати інструменти, матеріали, обрати оптимальний спосіб усунення гелю, який вам під силу. Не впевнені, що впораєтеся — краще скористайтеся послугами майстра.

Декілька рекомендацій щодо видалення полімерного покриття:

  • застосовуючи спеціальні бази для манікюру, завжди цікавтеся, чи піддається вона розмочуванню ремувером;
  • стандартний ацетон не підходить для робіт, що розглядаються;
  • матеріал для нарощування, полігель, акрил видаляється сухим способом;
  • початківцям варто обрати палички, а не металевий пушер, тому що ним дуже легко пошкодити ніготь;
  • якщо при розмочуванні покриття відійшло не скрізь, не намагайтесь відшкрябувати покриття силою, краще акуратно спиляти потрібну ділянку пилкою.

У жодному разі не можна гризти, колупати гелевий шар. Разом з ним відірветься частина поверхні нігтьової пластини. Згодом доведеться довго лікувати нігтики.

Існує думка, що двадцятихвилинного вимочування нігтів у мильній воді буде достатньо, щоб видалити покриття. Насправді це величезна помилка. Такий підхід 100% призведе до травмування пластини.

Всі засоби, інструменти, призначені для видалення гелю, слід купувати у спеціалізованих магазинах. Найкраще обрати сервіс, в якому зможуть підказати інформацію щодо складів, особливостей кожної обраної позиції.

Де в Україні можна придбати все необхідне для зняття гель-лаку?

Gloss Company — унікальний проект, запущений з 2016 року, що дозволяє купити все необхідне для манікюру, створення нейл-дизайнів та багато іншого в одному місці. З моменту відкриття наша команда щорічно бере участь у виставках Beauty Expo та Intercharm. Ми уважно стежимо за новинками та тенденціями на ринку. Пропонуємо клієнтам лише найкращу продукцію під власним брендом на вигідних умовах.

Всі користувачі, які створюють обліковий запис на нашому сайті, отримують можливість стати учасником програми лояльності. Вона передбачає накопичувальну знижку, що варіюється від 5 до 13%. Більше покупок — вигідніша знижка.

Салони та школи можуть стати нашими партнерами. На правах партнера отримаєте гарну знижку, а також можливість продавати обрані позиції товарів без обов'язкових обсягів закупівлі, звітів щодо реалізації.

GLOSS COMPANY — відкритий онлайн-майданчик. Здійснювати покупки тут можуть усі охочі. Наш головний офіс та шоурум знаходяться у Києві. Географія діяльності — вся Україна. Також є можливість відправлення товарів за кордон.

По Києву доставку забезпечує кур'єрська служба. Україною відправляємо товари поштою. Ми співпрацюємо з найкращими представниками, які мають відділення у більшості населених пунктів. До речі, користуючись послугами пошти, можна вибрати не лише доставку до відділення, а й адресну.

Залежно від того, о котрій годині було оформлено замовлення, воно вирушить до вас цього ж або наступного дня. Відправлення здійснюється у будні з понеділка по п'ятницю.

Оплату приймаємо різними способами. Є післяплата.

Гарантія поширюється на лампи для сушіння гель-лаку. Триває 6 місяців. Усі інші товари, згідно із законодавством України, обміну та поверненню не підлягають. Винятком є ​​очевидна наявність заводського дефекту.