Як робиться манікюр гель лаком?

Як робиться манікюр гель лаком?

Доглянуті руки є візитною карткою жінок і дівчат. Чудове рішення, завдяки якому нігті завжди матимуть бездоганний вигляд – манікюр з використанням гель-лаку. Таке покриття носиться до трьох тижнів, даючи змогу забути про перефарбовування нігтів мало не щовечора. Розповімо, як наносять гелеві лаки і які інструменти потрібні, щоб впоратися із завданням.

Що має бути в скриньці майстра для якісного манікюру

Як і до будь-якої косметичної процедури, до покриття нігтів гель-лаком необхідно заздалегідь підготуватися й укомплектувати косметичку. Для цього варто придбати:

  • інструменти – для обробки нігтьової пластини й шкіри навколо нігтя потрібні ножиці, кусачки, апельсинова паличка і металева лопатка, пилки різного ступеня абразивності, (манікюрний апарат з набором фрез замінить одразу кілька інструментів). Для зачищення поверхні нігтя знадобиться баф. Без лампи процедуру не провести, оскільки саме вона сушить гель-лак і робить його міцним;
  • допоміжні матеріали та засоби – дегідратор, праймер, знежирювач потрібні, щоб обробити й підготувати пластину до нанесення гель-лаку. У процесі манікюру знадобляться безворсові серветки, ватні палички. Препарати, що зупиняють кров, виручать у випадку порізів. Якщо належить зняти старий лак, для розм'якшення шару знадобиться ремувер і фольга;
  • декоративні речовини – під основне покриття потрібна база, що захищає ніготь і забезпечує рівне нанесення й довговічність гель-лаку. Фінішний топ допомагає закінчити манікюр та закріпити полімер.


Як виглядає процес покриття нігтів гель-лаком покроково

Зібравши все необхідне, вивчіть покрокову інструкцію, де пояснюється, в якій послідовності робити манікюр. Це допоможе уникнути помилок і отримати акуратні нігтики. Дії проводять у такому порядку:

  1. Підготовка нігтьової пластини – спочатку необхідно підкоригувати довжину і надати бажану форму нігтьової пластини з використанням ножиць і пилочки. Далі потрібно розмочити нігті в теплій воді, відсунути й видалити кутикулу апельсиновою паличкою в парі з ножицями та щипцями. Це можна зробити й фрейзером з тонкою насадкою без попереднього розмочування. Якщо на нігтях було раніше покриття, його необхідно зняти перед процедурою розмочуванням у рідині та зачищенням лопаткою або ж апаратом з металевою чи керамічною фрезою (кукурудзою, конусом, циліндром).

  2. Полірування поверхні нігтя – легкими рухами шліфують нігтьову пластину полірувальним блоком (бафом), щоб прибрати всі нерівності й надати їй легкої шорсткості. Цей етап забезпечить надалі хороше зчеплення гель-лаку. Зачистити необхідно весь ніготь, включно з краєм.

  3. Знежирення – з пластини потрібно прибрати пил і ворсинки безворсовою серветкою, змоченою в спеціальній рідині (дегідраторі). Праймер видалить зайву вологу, запобігатиме появі бульбашок повітря і поліпшить адгезію засобів з нігтьовою пластиною.

  4. Покриття базою – щоб зробити покриття міцнішим, на поверхню і торець нігтя наносять тонким шаром базу. Її необхідно просушити в манікюрній лампі (в УФ-лампі час сушіння становить близько двох хвилин, а в LED-моделях – 30-60 секунд).
  5. Нанесення кольору – на затверділу базу акуратно наносять шар гель-лаку обраного відтінку і просушують у лампі. Процедуру проводять для кожного пальця окремо. Щоб лак залишався рівномірним, пальці всередині лампи необхідно тримати рівно, а якщо відчується печіння, допускається ненадовго вийняти руку і перевернути кисть долонею догори. Залежно від ступеня прозорості можна фарбувати ніготь у кілька шарів із закріпленням під лампою після кожного нанесення. Шари мають бути тонкими та рівномірними, щоб гель-лак у підсумку не скочувався і не відшаровувався.

  6. Фінішне покриття топом – поверх гель-лаку наносять шар топа і сушать у лампі. Він виконує фіксувальну й захисну функцію, робить нігті блискучими та стійкими до відколів і подряпин. Існують також топи з матовим ефектом. Якщо топ з липким шаром, його необхідно зняти після просушування спеціальним розчином. Якщо манікюр з дизайном, художнє оформлення роблять перед нанесенням топа.

На завершення процедури необхідно нанести олію на кутикулу, щоб зволожити її та наситити корисними вітамінами й мікроелементами, а також надати шкірі приємного аромату. Важливо не поспішати та не пропустити жодного кроку, щоб манікюр мав ідеальний вигляд протягом заявленого терміну.