Які бувають основи для нігтів?

Які бувають основи для нігтів?

Основою ідеального манікюру є правильно обрана база для гель-лаку. Вона забезпечує довговічність покриття, вирівнює та захищає нігтьову пластину. Сучасні виробники пропонують різні бази, щоб задовольнити запити найвибагливіших nail-майстрів. Розглянемо основні типи базових покриттів та їхні особливості.

Бази для нігтів: які бувають за складом і щільністю

Яку базу використовувати, майстри вибирають за типом і станом нігтів, з якими доводиться працювати. Тут важливо орієнтуватися в розмаїтті базових покриттів за щільністю, складом і рівнем кислотності.

Як відрізняються бази для нігтів за консистенцією

Класичні варіанти мають середню щільність, вони легко наносяться на ніготь і забезпечують відмінне зчеплення кольорового шару і пластини. Рішення підходить для міцних і здорових нігтів, які не потребують зміцнення. Такі бази майже не додають товщини нігтям, забезпечуючи їхній природний вигляд.

Густі бази мають щільну консистенцію і в результаті демонструють підвищену твердість, тому їх використовують для вирівнювання пластини та зміцнення слабких нігтів. Завдяки армувальним властивостям, бази підходять для легкого моделювання. Враховуйте, що манікюр із застосуванням щільної жорсткої бази здатний витримувати значні навантаження.

Еластичні бази розроблені для тонких "проблемних" нігтів, які згинаються. Склад має легку текстуру і підлаштовується під рухи пластини, чим робить її міцнішою і запобігає тріщинам або відшаруванням.

Як класифікують бази за складом

Залежно від того, які компоненти входять до складу бази для гель-лаку, їх можна розділити на кілька груп, які мають свої особливості й підходять до різних типів нігтів.

Каучукова база

З назви зрозуміло, що до складу бази входить каучук. Завдяки цьому компоненту вона має міцність, еластичність і здатна адаптуватися до рельєфу нігтьової пластини. У бази густа консистенція. Це дає змогу ідеально вирівняти ніготь і зміцнити його, щоб створити міцну основу для наступних шарів у разі проблемних і ослаблених нігтів.

Особливості:

  1. Ідеально підходить для тонких, ламких і пошкоджених нігтів.
  2. Легко наноситься і дозволяє зробити поверхню пластини ідеально рівною.
  3. Забезпечує довготривале носіння манікюру без тріщин і відколів.

Камуфлювальна база

Цей тип бази має відтінок (наприклад, молочний, рожевий або бежевий), тому його можна використовувати не тільки як основу, але і як самостійне покриття. Камуфлювальні склади часто використовуються для манікюру в нюдових тонах або для френча.

Особливості:

  1. Чудово приховує дефекти нігтя.
  2. Має натуральний відтінок і дозволяє обійтися без додаткового кольорового покриття.
  3. Підходить для швидкого манікюру з мінімумом етапів.

Силіконова база

Бази, до складу яких входить силікон, мають м'яку пластичну структуру і податливо лягають на ніготь. Їх випускають у вигляді наліпок, які "приклеюють" до пластини. Перевага бази в тому, що її легко зняти, не травмуючи поверхню, тому вибирають її для слабких і чутливих нігтів, які погано тримають покриття.

Особливості:

  1. Покращена формула для ослаблених нігтів.
  2. Дбайливе зняття покриття.

Акрилова база

База, яка об'єднує класичну гелеву основу з акриловою пудрою, використовується не тільки для захисту і зміцнення, а й для ремонту пластини. Завдяки їй нігтю легко надати бажаної форми, подовживши його або наростивши куточки.

Особливості:

  1. Представлені в різних відтінках.
  2. Дають змогу провести реконструкцію нігтя.
  3. Ідеальні для тонкої пластини.

Вітамінна база

Для ослаблених нігтів від природи або пошкоджених неправильним зняттям гель-лаку існують бази зі зміцнювальними компонентами, наприклад, вітамінами, кальцієм або кератином. Вони допомагають структурі нігтя швидше відновитися і забезпечують здоровий вигляд.

Особливості:

  1. Мають лікувальні властивості та зміцнюють нігті.
  2. Можуть використовуватися як основа для інших покриттів.

Кислотність бази для нігтів

Рівень кислотності базового покриття показує, наскільки травматичним може бути вплив продукту на ніготь. Чим вища кислотність, тим активніше склад проникає в шари натуральної нігтьової пластини. Бази з підвищеним вмістом фотоініціаторів і кислот гарантують хороше зчеплення гель-лаку, але під час фарбування занадто товстим шаром можуть викликати опіки. Для чутливих нігтів краще брати безкислотні бази з делікатним складом. Вони знижують ризик пошкодження нігтьової пластини.