Що робити, щоб гель-лак тримався довше

Що робити, щоб гель-лак тримався довше

Стійкість та міцність шелаку: причини популярності покриття

Більшість жінок давно відмовилися від використання звичайного лаку для нігтів на користь шелаку. Порівнюючи їхній зовнішній вигляд у пляшечці, можна не помітити особливої ​​різниці, але при використанні все-таки відчувається щільніша і гелева структура шелаку. Пояснюється популярність гель-лаку безліччю позитивних факторів. Серед них можна вирізнити якісний захист нігтьової пластини від ламкості та розшарування, її зміцнення та прискорений ріст. Манікюр за допомогою гель-лаку виглядає дуже стильно, красиво і водночас декоративність зберігається до його зняття. На жаль, як би не хвалили шелак, деякі жінки скаржаться, що він тримається на нігтях не так довго, як обіцяють майстри, і в цьому випадку причин також декілька.

Скільки тримається гель-лак на нігтях?

Виробники гель-лаків з усією відповідальністю заявляють, що манікюр з використанням їх засобів триматиметься від двох до трьох тижнів. Але це можливо лише за умови дотримання майстром низки вимог. Іноді найпростіші помилки призводять до скорочення терміну нанесеного на нігтьову пластину шару:
 • погана обробка поверхні від нігтьового пилу, залишків жиру;
 • неякісне зняття глянсового шару;
 • недотримання часових проміжків при сушінні гель-лаку під лампою;
 • нанесення занадто товстого чи нерівномірного шару лаку на нігті.
Також причиною відшарування гелю може стати зайва волога, причиною є обрізний манікюр. Така процедура вимагає розпарювання кутикули у воді, яка також вбирається у структуру нігтя. Допускається в цьому випадку тільки використання спеціального складу для розм'якшення шкіри, що огрубіла. Всі ці фактори знижують стійкість манікюру, та їх наявність може говорити про низьку кваліфікацію майстра. У таких випадках найкращим рішенням буде знайти іншого фахівця, який використовує лише якісні матеріали Gloss для роботи.

Чому гель-лак не тримається на нігтях?

Крім помилок фахівця до скорочення терміну свіжості манікюру та відколів гелевого покриття призводить й механічна дія. Наприклад, на парі нігтів можуть з'являтися відколи від постійної роботи за комп'ютером та друку на клавіатурі. Рішення тут одне — зменшити довжину нігтів так, щоб з кнопками взаємодіяли подушечки пальців. Іноді потрібно зробити мінімальні дії, щоб гель-лак тримався довше, а саме — при виконанні своїх повсякденних обов'язків (миття посуду, прибирання, прання) надягати гумові рукавички. Саме вони захистять покриття нігтьової пластини від відколів, потертостей та зайвої вологи, яка призведе до відшарування. Рукавички також зменшать негативний вплив побутової хімії на покриття, що частково веде до скорочення міцності покриття та погіршення зовнішнього вигляду манікюру, зокрема сухості шкіри, кутикули. Ще одна причина відшаровування гель-лаку — його закінчений термін придатності або просто погана якість. Якщо в першому випадку достатньо приділити увагу правилам зберігання, даті виробництва, у другому — потрібно відповідально підійти до вибору торгової марки, вивчаючи одразу декілька характеристик продукції.

Покриття нігтьової пластини гель-лаком: послідовність процедури

Щоб гель-лак або шелак тримався довго, потрібно, як мінімум, усю процедуру покриття робити правильно та послідовно:
 • насамперед знадобиться сам манікюр, який проводиться за допомогою фрези, кількох типів насадок, щипчиків, пилки, апельсинової палички;
 • після видалення кутикули майстер переходить до підготовки нігтьової пластини за допомогою бафа, пензля або щітки, спеціального знежирювального складу, дегідратора для позбавлення від зайвої вологи та жиру;
 • після цього наносять праймер, що підсилює зчеплення натуральної поверхні та штучного покриття;
 • далі знадобляться база, гель-лак і топовий склад у відповідній послідовності;
 • кожен наступний шар підсушують у лампі, водночас липкий шар видаляти не рекомендується для кращого зчеплення;
 • у разі потреби кольоровий лак наносять у 2-3 шари залежно від бажаної насиченості кольору.
Важливо пам'ятати, що тривалість сушіння покриття залежить від типу лампи. Недосушений лак також стане причиною не зовсім стійкого манікюру. У UV-лампах кожен шар запікається за 2-6 хвилини залежно від потужності. Для світлодіодних полімеризаторів характерна прискорена робота та сушіння за 10-60 секунд.

Критерії вибору шелаку для манікюру та педикюру

Наявність ряду позитивних характеристик у гель-лаку для нігтів дозволить забезпечити тривалу стійкість покриття та його декоративний зовнішній вигляд. Для цього матеріал вибирають за такими критеріями:
 • Висока якість. Ця характеристика відповідає за декілька параметрів, зокрема за легкість нанесення, зняття, тривалу стійкість та високий захист від відколів, тріщин.
 • Гарний склад. Наявність правильних компонентів дозволяє захистити нігтьову пластину, уникнути подразнення. Безумовною перевагою будуть рослинні інгредієнти та мінімальна концентрація синтетики та хімічних компонентів.
 • Зручність нанесення. Цей критерій дуже важливий для майстра манікюру. Для зручності важливо, щоб лак був однорідної структури, щільний, що забезпечує разом з плоским пензликом рівномірний розподіл по поверхні нігтьової пластини.
 • Стійкість. Якісний гель-лак зберігає стійкість, колір, цілісність шару до трьох тижнів і саме цей критерій цікавить більшість клієнтів салонів манікюру.
Важливим чинником вибору є різноманітність палітри. Особливо це має значення для студії, куди приходять клієнтки з різними смаками та запитами щодо дизайну гелевого покриття. Сьогодні в магазині можна обрати не тільки різні кольори шелаку, але й поповнити свої запаси покриттями з ефектом металік, хамелеон, неон, глянцю, з блискітками.

Швидка та безпечна покупка гель-лаку онлайн

Якщо рекомендації не дали бажаного результату і все ще потрібно, щоб гель-лак тримався довше, потрібно зробити наступне — вивчити асортимент нашого магазину та підібрати оптимальні позиції якісного шелаку в магазині Gloss онлайн. На сайті представлений широкий асортимент товарів для манікюру, тому кожен клієнт зможе знайти не тільки лаки, а й обладнання, допоміжні пристрої для дизайну, креми, акрігель для нарощування нігтів. З магазином Gloss вигідно співпрацювати кожному, навіть клієнту з роздрібної торгівлі. Тут кожен може стати учасником програми лояльності, скористатися акціями та спеціальними пропозиціями. Ми пропонуємо швидку доставку, в тому числі міжнародну, зручні способи оплати та швидку обробку замовлень. Завдяки таким перевагам та якості запропонованого товару ми маємо безліч позитивних відгуків, десятки тисяч покупців по всьому світу. Ми завжди раді новим партнерам, які можуть скористатися унікальними пропозиціями на офіційних умовах, без зобов'язань щодо обсягу покупок, звітів про торгівлю та з правом вибору необхідних, універсальних категорій товарів.