Отримай -10%
на перше замовлення!
Пройди реєстрацію та отримай знижку.
Гель-лак під кутикулу

Гель-лак під кутикулу

Фарбування гель-лаком під кутикулу — особливості манікюру

  Гарно виконаний манікюр, якісне, зі смаком підібране покриття — один із критеріїв доглянутої зовнішності жінки.  Нещодавно на ринку з'явився гель-лак (шелак), що дозволяє економити час і виглядати при цьому бездоганно. Шелак поєднує всі переваги, властиві звичайному лаковому шару та високоміцному гелевому матеріалу, який застосовується при нарощуванні нігтьових пластин. Гель-лак — вибір зайнятих жінок, які намагаються виглядати завжди чудово. Техніка нанесення гель-лаку «під кутикулу» дає можливість носити покриття досить тривалий період (до 1 місяця). Конкретний термін носіння залежить від темпів росту природних нігтів: чим швидше вони відростають, тим частіше доведеться відвідувати майстра.  У порівнянні з класичною технікою нанесення, ця методика дещо складніша.  Вона вимагає від майстра професійних навичок, від клієнтів — терпіння. Проте, якщо мати відповідну практику, можна користуватися нею і для домашнього манікюру.

Чому потрібно видаляти кутикулу?

Кутикула — шкіра біля нігтя. Якщо вона розростається, вона здатна створювати враження неохайних та недоглянутих рук. Тому її необхідно відсувати та обрізати. Видалення можливе за допомогою кусачок, апаратним способом або за допомогою поєднання обох варіантів. Якщо майстер досить професійний, не забуває стежити за реакцією клієнта, то маніпуляція абсолютно безболісна. Зазвичай видаляється верхній шар, грубіший, а нижній, напівпрозорий, зсувається до нігтьового кореня апельсиновою паличкою або спеціальними інструментами. Щоб успішно нанести шелак під кутикулу, необхідно приділити максимум уваги саме підготовчому етапу: видалення кутикули, задирок, вирівнювання нігтьової пластини до бездоганного вигляду. Якщо знехтувати цим, нерівності не просто заважають нанесенню покриття, а й псують загальний вигляд манікюру. Важлива вимога — гігієнічність процедури. Для безпеки вона має бути виконана за допомогою стерильного інструменту.

Переваги покриття нігтів гель-лаком під кутикулу

Техніка покриття гель-лаком впритул до кутикули має такі переваги:
  • гарний вигляд, збереження привабливості нігтикам надовго;
  • можливість мати доглянуті руки навіть у разі, якщо оновити покриття не має можливості;
  • економія грошей;
  • нігтьовий зазор стає помітним лише через 3 і більше тижнів. Це чудовий варіант для канікул, відпочинку поза домом або відрядження.
Багато жінок запитують, чи безпечний цей спосіб. Грамотно виконаний манікюр не становить жодної небезпеки для здоров'я жінки. Головне, щоб він був виконаний стерильними інструментами та зі застосуванням якісних матеріалів.

Недоліки методу

Зазвичай пов'язані з недостатнім професіоналізмом майстра та відсутністю у нього відповідних навичок. Найчастіше початківець стикається з такими недоліками:
  • напливи шелаку;
  • недостатньо рівне покриття;
  • недовговічність манікюру.
На думку досвідчених майстрів, є два секрети виконання якісного манікюру з нанесенням гель-лаку під кутикулу: гранична акуратність та гарне освітлення. Розглянемо два варіанти манікюру (обрізний та необрізний), щоб отримати бездоганно привабливий вигляд.

Дизайн під кутикулу: обрізний та необрізний манікюр

Алгоритм дій:
  • розм'якшити шкіру біля нігтя за допомогою засобу, що не містить олій;
  • обробити підготовлену шкіру за допомогою кусачок або спеціальних ножиць;
  • надати нігтьовій пластині бажану форму, використовуючи пилку зі скла або кераміки. Рухи повинні бути тільки в одному напрямку, щоб нігті не розшаровувалися;
  • обробити ніготь знезаражуючим розчином та дегідратором;
  • використовуючи м'який баф, ідеально відшліфувати нігтьову пластину. При значних нерівностях доцільно застосовувати каучукову або камуфлюючу основу. Для покращення зчеплення базового покриття з нігтьовою поверхнею застосовують бондери.
Особливість необрізного манікюру полягає у тому, що для видалення кутикули використовують спеціальну апаратуру разом зі спеціальної рідиною (антикутикула). Завершуючи обробку, наносять спеціальну олію, що нейтралізує всі неприємні відчуття.

Техніка нанесення покриття гель-лаку під кутикулу

Після того, як нігтики повністю готові, на них наносять базовий шар впритул до кутикули (виходити за неї не можна). Вільний край нігтя запечатують. Шелак наносять найтоншими шарами, використовуючи пензель від шелаку або для нанесення малюнка. Задній нігтьовий валик відтягують двома пальцями іншої руки, наскільки це можливо. Наступний крок — полімеризація першого шару. Тривалість сушіння залежить від типу лампи, що використовується. Для ультрафіолетової моделі це 2 хвилини, для ЛЕД-апарату — 0,5 хвилини. Далі наносять другий, а якщо це необхідно, і третій. Кожен з них підлягає сушінню під лампою та запечатуванню. ТОП наносять, не видаляючи липкий шар.  Загальна тривалість просушування фінішного шару під УФ-лампою становить 3 хвилини. Наступний крок — оздоблення нігтя обраним декором, повторне нанесення фінішного покриття.  Після полімеризації під лампою знімають липкий шар, рухаючись при цьому у напрямку від основи до вільного краю нігтя. І зараз буде декілька слів про способи нанесення гель-лаку так, ніби він сам росте з-під нігтя.

Робота окремим пензлем: техніка нанесення гель-лаку впритул до кутикули

Невелику кількість гель-лаку наносять на палітру, щоб промалювати підкутикульну щілину. Найкраще для цієї мети підходить тонкий скошений пензлик. Спочатку, роблячи рівні мазки, фарбують нігтьову пластину впритул до кутикули, трохи відсуваючи пальцем бічні валики. Отриманий контур сушать під лампою та ще раз фарбують. Потім фарбують центральну область нігтьової пластини, починаючи від отриманої рамки. При цьому важливо, щоби напливів лаку не було. Якщо це сталося, можна згладити нерівності бафом. ТОП допоможе зробити цей недолік непомітним.

Як фарбувати нігті під кутикулу пензликом від шелаку

Як і щойно описана методика, цей спосіб нанесення шелаку також вимагає особливої ​​охайності. Найчастіше майстри-початківці осягають премудрості підкутикульної техніки, починаючи саме з цього методу. Невелику кількість гель-лаку наносять на ніготь, загостреним пензликом розпластують краплю, утворюючи щось на кшталт віяла. При цьому центр нігтьової пластини виявляється профарбованим досить рівномірно. Однак для більш насиченого кольору слід повторити фарбування. Різновид цієї методики — механічне фарбування. Його зручно використовувати, якщо шкіра у нігтя досить еластична. А також, якщо майстер має достатні навички. У цьому разі шкіру відсувають постійно, перед нанесенням кожного мазка. Можливі неточності коригують сухим пензликом. Єдиний недолік такого манікюру полягає в тому, що його виконання займає більше часу. Однак виглядає він чудово, зберігаючи початковий гарний вигляд надовго.