Отримай -10%
на перше замовлення!
Пройди реєстрацію та отримай знижку.

Антибактеріальний гелевий антисептик для рук

Антибактеріальний гель для рук: властивості та застосування

Робота майстра манікюру нерозривно пов'язана з необхідністю дотримання правил дезінфекції. Безпека клієнта повинна бути на першому місці, тому нехтувати правилами в жодному разі не можна. Гелевий антисептик допоможе швидко та без будь-яких фізичних та тимчасових витрат знезаразити руки як майстра, так і його клієнта.

Гелевий антисептик – зручний у застосуванні засіб, що має комплекс властивостей:

Гелевий дезінфектор для рук доступний у продажу за приємною ціною і має низку інших переваг. Цей засіб, який дуже легко використовувати, він працює комплексно, може застосовуватись у різних ситуаціях:

Гель антибактеріальний наносять на сухі руки. Засіб втирають у шкіру легкими масажними рухами пліч-о-пліч. Для впливу антисептика потрібен невеликий період часу (від 30 секунд), тому не торкайтеся ні до чого, доки руки повністю не висохнуть. Зверніть увагу на обробку шкіри між пальців, на кінчиках, під відрослим вільним краєм нігтя. Обробляти руки антисептиком слід при необхідності – перед прийомом кожного нового клієнта при контакті із забрудненими предметами. За можливості регулярно протягом дня мийте руки з антисептичним милом. Але така обробка не скасовує необхідності використовувати дезінфікуючий засіб, причому як майстру, так і його клієнту. 

Гель санітайзер для рук – це зручна форма випуску засобу для забезпечення чистоти та безпеки шкіри. Гелева текстура не допускає появи потік, засіб не розливається з флакона, його легко дозувати та розподіляти по руках. У продажу є спиртовий гель і не містить спирту – можна вибрати будь-який з варіантів складу з урахуванням вимог та актуальних запитів. 

В інтернет-магазині GLOSS ви можете купити гель, що дезінфікує, на вигідних умовах. У нашому каталозі ви знайдете засоби для антисептичної обробки рук у різних по місткості флаконах та з різним складом. Ми розробили ефективні та безпечні формули для знезараження шкірного покриву, які не тільки не шкодять здоров'ю, а й допомагають дбати про шкіру. Вивчіть опис позицій на сайті, виберіть той товар, який найбільше відповідає потребам, оформіть замовлення онлайн. Якщо під час вибору виникли складності – зв'яжіться з нами для уточнення деталей та отримання допомоги консультантам. Для вас – доступні ціни на всі види продукції від виробника та доставка по Києву та Україні.