Щітки для манікюру

Пензлик для гель-лаку GLOSS

Залишилось:

днів
годин
хвилин
секунд

Пензлі для манікюру та їх використання

Щоб зробити красивий декоративний манікюр, знадобиться набір спеціальних пензликів, за допомогою яких можна як просто покрити поверхню нігтів лаком, так і намалювати оригінальні візерунки. Сьогодні виробники пропонують великий вибір пензлів, що мають принципові відмінності і використовуються для певних цілей: розписи, обробки за допомогою гелю, фарб і т.д., і щоб правильно вибрати інструмент, слід з ним познайомитися ближче.

Як обрати та придбати професійний пензлик для манікюру?

У кожного професійного майстра, який робить манікюр, є набори різних пензлів. Конструкція - це держак, який, як правило, виготовляють з матеріалів, що забезпечують приємні тактильні відчуття і надійну фіксацію в руці, а також металевий патрон, що надійно утримує пучок волосинок. Пучки можуть складатися з натуральних волосків, синтетичних або мати комбінований склад.

Натуральні волоски - пористі, через що пензлик добре утримує матеріал на собі. За допомогою такого інструменту зручно не поспішаючи, детально опрацьовувати покриття. Ціна таких пензлів найбільш висока, але вони мають один недолік - через засоби, що мають у складі ацетон, вони швидко псуються. Синтетичні волоски мають гладеньку структуру, матеріал з них стікає швидко, тому їх застосовують для роботи з гель-фарбами та малювання елементів візерунків. Комбіновані поєднують натуральні та ненатуральні волоски.

Пензлики для манікюру відрізняються об'ємом пучка і мають відповідне маркування, наприклад, тонкі можуть мати нульове позначення (найтонший пензлик — 000), а найтовстіший — цифра 8. Для об'ємних малюнків слід обирати інструмент з більш товстим пучком, а тонким пучком зручно малювати витончені лінії, візерунки.

Пензлі розрізняються за призначенням:

Також пензлик може бути призначений для певного дизайну і мати своєрідну форму. Наприклад, пензель-лайнер має дуже тонкий і короткий (не більше 3 мм) пучок, зручний для малювання довгих ліній, мереживних візерунків-завитків. Віялоподібним пензлем зручно наносити гліттер, блискітки, а пензлик-пелюстка з плоским завуженим куполом дозволить гарно намалювати складні ажурні візерунки.

Купити в Україні пензлики для манікюру в інтернет-магазині компанії Gloss Company

Купити пензлики для манікюру пропонує інтернет-магазин Gloss Company (Україна), де представлені різноманітні професійні манікюрні пензлі для нанесення на нігті бази, гель-лаку та інше приладдя для манікюру в широкому асортименті, а купити продукцію можна за вигідними цінами онлайн та замовити доставку до Києва та інших міст країни. Також ми забезпечуємо міжнародну доставку по всьому світу. Ми пропонуємо накопичувальну програму лояльності для постійних покупців, вигідні умови партнерських угод з салонами, подарунки та багато інших сюрпризів, які роблять покупки в нашому магазині ще приємнішими.

Протягом більше п'яти років під торговою маркою Gloss випускається високоякісне приладдя для манікюру для професійних майстрів nail-індустрії. Продукція ТМ Gloss успішно реалізується в багатьох країнах світу, і така любов до бренду стимулює виробника на постійну розробку нових якісних продуктів.