Отримай -10%
на перше замовлення!
Пройди реєстрацію та отримай знижку.

Топ і база для гель лаку

Роль базового шару в процедурі покриття гель-лаком

Професійне довготривале покриття має багатошарову структуру, і саме вона забезпечує манікюру стійкість і гарний зовнішній вигляд на 2-3 тижні. Основні склади в цьому наборі - це не кольоровий гель-лак, на який звертають увагу насамперед, а прозорий топ і прихована під наступними шарами основа — база. Від останньої залежить не тільки стійкість і безпека покриття для натуральних нігтів, але і архітектура пластини, - тільки густим в'язким складом, що самовирівнюється, майстер може створити ідеальний відблиск, що так вигідно підкреслює форму і довжину нігтів. Без бази та топу лаки відшарувалися б через 3-5 днів.

Кожнен майстер манікюру в Україні чи в іншій країні має своє уявлення про ідеальний матеріал для нігтів — ціна не є головним фактором при виборі, яку основу, базу, топ або гель-лак купити. Професіонали знають, що економія на якості може обернутися втратою клієнтів і шкодою для репутації. Хтось любить вирівнювати густою камуфлюючою базою, комусь більше подобаються прозорі формули, що швидко полімеризуються. Для тонких слабких нігтів одні використовують тверді склади на основі акрилів, інші намагаються залишити ніготь рухомим за допомогою каучукових баз. У досвідчених майстрів в розпорядженні цілий арсенал, що дозволяє працювати з різними клієнтками та підбирати засоби відповідно до ситуації. Але в будь-якому випадку це повинні бути надійні матеріали, з мінімальною кислотністю, але ті, що не дають відшарування, — ті, якими можна впевнено працювати, та не перейматися за результат носіння.

Що дає топ — види і завдання фінішного покриття

У фінішного покриття завдань не менше. Основне — захист пластичного, і від цього вразливого, гель-лаку від відколів, стирання. Але топ забезпечує декоративні ефекти. Саме тому майстри тримають під рукою весь асортимент цих складів: глянсові та матові для створення ефекту оксамиту на нігтях;

Фінішний гель-лак Gloss Company дає впевненість, що майстру не доведеться розчаровуватися через появу жовтизни в процесі носіння або втрати блиску. Якісний топ збереже покриття до наступної корекції у первісному вигляді. Сучасні матеріали для манікюру рідко конфліктують між собою, — майстри впевнено міксують кольорові покриття з топами різних виробників. Але саме робота зі складами одного бренду забезпечує максимальну якість - передусім ці засоби були розроблені, щоб доповнювати та розкривати властивості один одного. Технологи Gloss Company гарантують, що неодноразово відзначені на профільних виставках матеріали бренду вдовольнять найсуворіші запити майстрів — допомагатимуть у роботі та витримають будь-які навантаження. Збалансована цінова політика, знижки за програмою лояльності та варіанти обсягів забезпечать майстру прибуток. На офіційному сайті виробника професіонал нігтьового сервісу знайде повну лінійку асортименту, що дозволить вивести якість своїх послуг на новий рівень. Замовити базу, топи та кольорові покриття преміальної якості Глос (Україна) можна в будь-яку точку світу.