Отримай -10%
на перше замовлення!
Пройди реєстрацію та отримай знижку.
Зняти шелак у домашніх умовах

Зняти шелак у домашніх умовах

Як і навіщо знімати шелак з нігтів?

Популярність гель-лаку цілком зрозуміла, тому все більше жінок обирають цей тип манікюру. Він вирізняється високим рівнем стійкості, зберігаючись на нігтях у незмінному вигляді іноді до 4-х тижнів. До того ж, з шелаком манікюр став доступним навіть володаркам тонких і ламких нігтів. Таке покриття є міцним, тому воно робить нігтьову пластину твердою, захищаючи від розшаровування. Незважаючи на те, що такий манікюр довговічний, покриття потрібно знімати періодично для оновлення, адже нігтьова пластина відростає, а значить, зовнішній вигляд манікюру втрачає свою привабливість. У зв'язку з цим багато жінок запитують: чи можна зняти шелак вдома і заощадити на процедурі, за умови відсутності кваліфікації. Відповідь може бути різною і залежить від того, яким чином це робити. Існує декілька технік проведення процедури, деякі з яких таки підвладні людям без особливого досвіду. Головне — збираючись видаляти шелак в домашніх умовах, важливо перед тим, як знімати його, ознайомитися з основними рекомендаціями та прискіпливо вивчити інструкцію.

Зняття шелаку вдома за допомогою рідини

Як вже раніше розповідали, знімати лак-шелак з нігтів в домашніх умовах можна декількома способами і найзручніший — стерти shellac за допомогою спеціального розчинника. Найкраще використовувати засоби тієї ж торгової марки, що й покриття, але якщо такого не виявилося під рукою, можна купити аналог хорошої якості. Така рідина здатна проникати через усі шари запеченого гелю, розм'якшуючи його для безболісного та не травматичного зняття. Процес складається з наступних кроків:
  • Шліфування. Без цього кроку можна обійтися, але зняття глянцю за допомогою звичайної пилки дозволяє засобу швидко проникнути всередину структури гелю. Видалити потрібно лише поверхневий шар, що не потребує великих зусиль.
  • Обгортання. Щоб підвищити ефективність розчину та забезпечити гарний контакт із нігтем, фаланги обертають фольгою. Водночас ватний диск, змочений ремувером, має покривати виключно нігтьову пластину, мінімально контактуючи зі шкірою.
  • Очищення. Вже через 10 хвилин можна почати знімати фольгу, злегка натискаючи на ніготь. Таким чином можна помітити, що на поверхні гель-лаку з'явилися тріщини і залишки легко видалити за допомогою палички з апельсинового дерева.
Як альтернативу можна використовувати спеціальні готові обгортки для зняття, всередині яких вже є просочений рідиною матеріал. Часто жінки замість ремуверу використовують ацетон та ізопропіловий спирт, але невірно підібрана концентрація може призвести до неприємних наслідків у вигляді мікроопіку, подразнення чи запалення шкіри.

Механічне видалення гель-лаку з нігтьових пластин

Завдяки сучасному обладнанню прибрати шелак в домашніх умовах можна за допомогою фрези. Головне у цьому разі підібрати насадки саме з подібним призначенням і мати розуміння, у якій мірі можна впливати на нігтьову пластину. В іншому випадку є великий ризик механічного пошкодження з подальшим довготривалим відновленням. Зазвичай після установки насадки потрібно водити фрезою по всій поверхні нігтя до видалення гель-лаку, зокрема бази. Видаляючи покриття за допомогою механічної дії необхідно постійно стежити за швидкістю обертання та рівномірністю знімання. Іноді слід робити перерву, тому що поверхня нігтя нагрівається від сильного тертя, що викликає досить неприємні відчуття.

Як не можна знімати гель-лак: наслідки

Знімання шелаку вдома не рекомендується фахівцями, але якщо є така потреба, краще скористатися рідиною. В іншому разі ваш дім може стати місцем, де нігті зазнають сильного пошкодження. Залежно від обраного методу можливі такі наслідки:
  • якщо просто здирати шар лаку з нігтя, разом з ним є ймовірність видалення частини пластини;
  • здираючи лак є ризик відірвати ніготь від нігтьового ложа, що зазвичай дуже боляче і буде потрібен час для загоєння;
  • за допомогою пилки також можна непомітно для себе стерти частину нігтьової поверхні, тому що пил заважає чітко бачити фронт роботи.
Навіть, якщо нігтьова пластина не постраждала сильно від здирання лаку механічним шляхом, немає відчуття болю, вона все-таки стала тоншою і можливо, що наступного разу результат вже не буде таким успішним. Результат витончення нігтів може бути помітний під час манікюру, а точніше в момент запікання нового гелю. Висока температура лампи викликає дуже болючі відчуття через швидке нагрівання. Це, зі свого боку, призводить ще й до опіків. Нігті, позбавлені декількох шарів міцності, стають ламкими, навіть під гель-лаком відчуватиметься біль від натискання або удару.

Як відновити нігті після зняття шелаку

Навіть при дбайливому видаленні гелевого покриття з нігтів, вони потребують догляду, а іноді й часу на відновлення. Багато фахівців рекомендують відпочивати від покриття один раз на 2-3 місяці, щоб могли відрости більш здорові та товсті нігті і для цього дають такі поради:
  • Після невдалого зняття шелаку або під час відпочинку нігті потрібно максимально зрізати, щоб уникнути ще більшого травматизму.
  • Ломкими та м'якими нігті стають через видалення основного каркаса, який відповідає за міцність. Зміцнити його надалі можна за допомогою спеціальних сироваток з кальцієм та вітамінними комплексами.
  • Ванночки з теплою водою та морською сіллю помітно зміцнять нігті після пошкодження.
  • Навіть, якщо не використовувати тимчасово гель-лак, все одно залишається необхідність доглядати за кутикулою. Для живлення та зволоження підійдуть сироватки з колагеном, алантоїном, олії з вітамінними та мінеральними комплексами.
У відновленні та зміцненні нігтьової пластини допоможуть і деякі салонні процедури. Наприклад, це може бути препарат з бджолиним медом та воском, який після нанесення утворює захисну плівку на поверхні.   Якщо ще не час відпочинку від манікюру, але нігті вже досить тонкі, зміцнити їх можна за допомогою акрилової пудри, полігеля.

Де купити найкращі засоби для роботи з нігтями?

Якщо є намір купити рідину-ремувер чи шелак, завжди краще звертатися до перевіреного продавця. На офіційному сайті магазину Gloss кожен може знайти все, що потрібно для нейл-дизайну та відновлення нігтів. Наша команда пропонує вигідні умови співробітництва, гарантує високу якість продукції. Все це підтверджується популярністю торгової марки не лише в Україні, а й за її межами, сотнями тисяч позитивних відгуків та ще більшою кількістю завершених замовлень. На сайті весь асортимент представлений з детальним описом, поділений на кілька категорій для зручного пошуку, має фільтри за ознаками, характеристиками та призначенням. Наш магазин працює для кожного, тому ми не обмежуємо вас у сумі покупки, межах доставки чи способах оплати.  Навпаки, ви зможете знайти багато варіантів для плідної співпраці, зокрема акції, програму лояльності, партнерство. В цьому разі ми не контролюємо обсяги торгівлі, не нав'язуємо мінімальний поріг для придбання та не вимагаємо часті звіти.