Отримай -10%
на перше замовлення!
Пройди реєстрацію та отримай знижку.
Вітражні гель-лаки

Вітражні гель-лаки

Вітражний гель-лак

  Вітражні гель-лаки — це креативні стійкі покриття, що відрізняються напівпрозорим складом (ніби розведений в рідині пігментований колір), що дозволяють втілювати в життя неймовірно красивий нейл-декор в аквастилі, стилізувати вітражі, мозаїку.  Разом з крихкими, витонченими нігтиками за допомогою вітражного покриття гелю створюються стильні, оригінальні «металізовані» декори, схожі на затребувані арт-плівки, ефектні декори з об'ємним ліпленням. Використовуючи такі гелеві засоби, можна надати додаткової витонченості вибраним кольорам гель-лаку (використовуючи вітраж як декоративний фініш) або виконати його більш соковитим і яскравим, наприклад, покриття «мармур», «яйце перепілки», «котяче око» та ін. Для кращого  результату необхідно враховувати всі нюанси застосування гель-лакових покриттів з ефектом «вітраж», «кольорове скло» та варіанти їх нанесення на нігті, завдяки яким нейл-арт виглядає ефектніше.

Різновиди матеріалів з ефектом «вітраж»

До першої групи засобів відносяться гелеві покриття, що нагадують напівпрозорі фарби, акварелі з напівпрозорими ефектами. Гелі відрізняються досить щільною консистенцією. Традиційний гель-лак для нігтів з ефектом «вітраж» випускається в ніжних пастельних, нюдових тонах, а також яскравих, насичених і глибоких барвах. За допомогою вітражів можна ефективно зафіксувати розпис та інші мініатюрні нейл-декори (блискітки, фольгу, елементи моря, каміфубуки та ін.).  Гелеве покриття «вітраж», «скло» використовується для створення nail-дизайну з краплями та посиленням тону, слабо пігментованих фотополімерів, а також легкої корекції кольору яскравих та темних стійких засобів. Застосовуючи такі креативні нейл-продукти для мономанікюру, їх слід наносити в два-три шари або поверх кольорової основи під фотополімер (чорною або світлою).   Друга група гелевих покриттів — це прозорі засоби з легкою консистенцією.  Ефектно виглядають такі покриття на металізованих гель-лакових фотополімерах, на спецпідкладці (срібний, відбиваючий полімер). Без спецпідкладки засоби використовуються для відомих нейл-технік (різновиди френч, розтяжки).

Нюанси нанесення напівпрозорих гель-лаків

До основних особливостей роботи з гель-лаками належать такі:
  • фотополімери з ефектом «вітраж», «скло» чудово саморозподіляється, вирівнюється, тому такі засоби часто не вимагають використання спеціальних покриттів для самовирівнювання нігтьової пластини та маскування різних недосконалостей (каучук, камуфляж, лікувальна база для пошкоджених нігтьових пластин);
  • властивості текстури вітражів передбачають стандартну обробку нігтьової пластини перед процесом нарощування або нанесення фотополімерів, оскільки такі покриття не сприяють обтяженню нігтів, не вимагають спеціального зміцнення;
  • з даними матеріалами можна працювати на нігтях будь-якого розміру та форми. Однаково ефектно, незвичайно, стильно виглядає вітражне оформлення на мигдалеподібних нігтях та формі «м'який квадрат»;
  • з урахуванням насиченості відтінку вітражного гелевого засобу в повному обсязі варіації для монохромного декору є вдалими.  Якщо на руках є зморшки, гіперпігментація, знижений тонус, не рекомендується використовувати вітражний матеріал як монопокриття;
  • перед нанесенням засобу на нігті засіб необхідно обов'язково ретельно перемішати, щоб підняти з дна пігмент і покрити нігті єдиним, рівномірним шаром без бульбашок і смужок.
Використання фотополімерів «вітраж» у вигляді основи для розпису передбачає промальовування спеціальними пензлями з найтоншим ворсом.

Особливості гель-лаку для нігтів з ефектом «вітражне скло»

Яскраві та монохромні, високопігментовані гелеві лаки найкраще підійдуть для створення відбивних мозаїчних елементів з використанням дзеркальних фотополімерів у вигляді спецпідкладки під вітраж.   Ефектні полімери «вітраж» відрізняються багатою палітрою кольорів, високими показниками стійкості. Важливою особливістю такої нейл-продукції є необхідність наносити гель-лаки в 3 шари з метою досягнення ефектної яскравості відтінку. Вітражі максимально розкривають свої найкращі характеристики на спецпідкладці, яка посилює виразність гелевого покриття на нігтьовій пластині. Мозаїчні нейл-декори відомі своїми унікальними фінішами, особливо ефектними, оригінальними результатами. Використовуючи вітражні нейл-матеріали одним шаром, можна з легкістю перетворити звичайні гелеві покриття на блискучі корали, напівдорогоцінне каміння на нігтиках. Більшість відтінків у вітражній гамі високо пігментовані, ними можна покривати нігті одним шаром. Продукти мають чудову в'язкість, густу текстуру, вони не розтікаються під час нанесення, рівномірно саморозподіляються по нігтю. Вітражні засоби дають оригінальне тло, яскраве і виразне. Особливо ефектно виглядає матеріал на дзеркальних спецпідкладках, а без них вітраж дає ефект напівпрозорої солодкої карамелі.  Завдяки своїй текстурі навіть монохромний декор з такими фотополімерами забезпечує нігтям надійний захист без небезпеки для нігтьової пластини при тривалому носінні.   Ефектні та привабливі гель-лаки, стійкі покриття для нігтьових пластин з ефектом «кольорове скло», «вітраж» разом з спеціальними підкладками, безперечно, найкраще замовляти, купувати в надійних інтернет-магазинах, наприклад компанії GLOSS COMPANY, де представлені високоякісні товари  для нейл-індустрії, що дозволяють уникнути помилок у манікюрі, під час роботи з фотополімерами для нігтів.

Вітражний дизайн: актуальні ідеї декорування нігтів

Контурна техніка манікюру передбачає створення контурів зображення у зоні вільного краю нігтів. Візерунок створюється частіше за допомогою акрилу або гелю. Як нейл-дизайн використовують геометрію, елементи якої фарбуються різними відтінками. Можна створити абстракцію-розпис, заповнену кольором та декоровану блискітками. Створений нейл-арт покривається одним або двома тонкими шарами фотополімеру з ефектом вітраж і просушується в полімеризаторі. Мозаїчна техніка на нігтиках виконується за допомогою страз, блискіток, бульонок або лосняку. Вітражний матеріал надає оригінальному оформленню вигляд обрамленого кришталем мармурового елемента або уламків блискучого каміння. Розпис за допомогою вітража можна реалізувати за допомогою акрилу (фарби). Правильно обрані покриття, що ідеально поєднуються з палітрою розпису, візуально подібні до венеціанського скла. Комбінована техніка вітражного декору може включати розпис і нейл-дизайн, що підсилює її. Найбільш поширені nail-декори з вітражами: аква-декор, рідке каміння, перебивний лосняк, доповнення з гелевими покриттями «Котяче око». Декоруючи нігтьові пластини, необхідно дотримуватись правил нанесення вітражних полімерів для звичних нейл-декорів і з дзеркальними підкладками.

Важливі нюанси манікюру: правила нанесення гель-лаку

Догляд за нігтьової пластиною за допомогою вітражного гель-лакового покриття потребує особливої ​​майстерності. Щоб не допустити промахів при роботі з високоміцними, стійкими покриттями для нігтьових пластин, слід дотримуватись таких правил:  
  • якісно обробляти, готувати нігті, надавати бажаної форми;
  • видаляти кутикулу, створювати бездоганну чистоту на поверхні нігтів;
  • суворо дотримуватися етапів нанесення фотополімерів;
  • наносити засоби тонким шаром, якісно сушити фотополімери;
  •  запечатувати торці нігтів (якщо необхідно).
Рекомендовано застосовувати спеціальні інструменти для якісного промальовування, фарбування найскладніших ділянок нігтя. Бажано здійснювати знежирення, дезінфекцію нігтя спеціальними засобами. Перед нанесенням полімерів фахівець манікюру повинен переконатися, що нігті ідеально вирівняні і не мають ніяких дефектів, або нерівностей.