Отримай -10%
на перше замовлення!
Пройди реєстрацію та отримай знижку.
Все для шелаку в домашніх умовах

Все для шелаку в домашніх умовах

Що необхідно для манікюру шелаком вдома

Гарні доглянуті нігті з цікавим дизайном — не просто данина моді. Це спосіб самовираження. Сьогодні далеко не всі ходять до салонів, адже можна робити манікюр вдома самостійно. З багатьох різновидів гелю високою популярністю користується шеллак. За його допомогою можна виконувати унікальні дизайни, і щоразу виглядати по-новому. Головне, правильно підібрати все необхідне, щоб зробити якісний манікюр шелаком у домашніх умовах.

Вибір покриття

Щоб зробити манікюр шелаком вдома, потрібно його спершу обрати. Почати варто з визначення шелаку. Відразу слід зазначити, що це добре розкручений бренд гелевого лаку. Він є субстанцією, що поєднує в собі ультраміцні властивості, важливі для нарощування, та пігменту — для декору. Засіб може переходити з рідкого у твердий стан під дією спеціалізованої лампи. Вирізняють такі види шелаку:
  • UV/LED: варіант, який добре застигає незалежно від обоаної лампи. Для переходу до твердого стану потрібні ультрафіолетові хвилі з довжиною від 350 до 400 нм;
  • UV: полімер, призначений для ламп із середнім та коротким діапазоном в межах 280-370 нм. Сюди відносяться люмінесцентні та CCFL прилади, а ось у пристрої Лед-типу спостерігатиметься нерівномірне застигання або взагалі повна відсутність такого процесу;
  • LED: більше адаптовані для роботи з технікою, оснащеною світлодіодами, що подають хвилі довжиною 380-400 нм. Час на полімеризацію в таких приладах складе від 30 секунд до хвилини, а ось у люмінесцентних та CCFL лампах закінчення сушіння доведеться чекати 2-8 хвилин.
Наступний параметр вибору покриття — спосіб нанесення. За цією ознакою вирізняють: одно-, дво- та трифазний лак. Перший варіант є комбінованим. Його достатньо нанести в один або кілька шарів без бази та топу, та просушити. Двофазний потребує або топа, або бази, а трифазний — обох елементів відразу. І хоча однофазний лак більш зручний в експлуатації, найбільш поширеним все ж таки є третій варіант. Це зумовлено ціновою політикою.

З яким ефектом обрати покриття?

Які і скільки одиниць шелаку потрібно для манікюру в домашніх умовах залежить безпосередньо від цілей. Якщо збираєтеся робити дизайн виключно собі, буде достатньо дві-три пари базових відтінків або тих, які найбільше подобаються. Хочете робити манікюр не тільки собі, а й знайомим або взагалі почати заробляти, звісно потрібно буде набагато більше відтінків. Окрім кольорової гами є різновиди шелаку з різними ефектами:
  • неонові — добре підходять для різноманітних вечірок, літнього сезону, епатажних образів;
  •  матові — гарні, коли метою є підкреслити глибину тону, зробити стриманий або навпаки темний дизайн, передати красиві лінії малюнка; 
  • котяче око — дуже цікавий ефект, який вирізнить вас серед натовпу, підкреслить характер; 
  • термолак — здатний змінювати тон за різних температур; 
  • вітражні — ідеально підходять для дизайну в стилі бите скло; 
  • дзеркальний — надає нігтям цікавий металевий блиск; 
  • хамелеон — ще один вид лаку, який здатний змінювати колір під різним нахилом.
Головні відмінності шелаку — стійкість та насичена пігментація. Якщо дотримуватись усіх правил, то вийде носити такий манікюр до трьох тижнів без корекції. Знімається покриття за допомогою спеціального ремуверу, що полегшує роботу з ним і прискорює час корекції.

Обираємо лампу для шелаку

До списку всього, що потрібно для нанесення шелаку в домашніх умовах, обов'язково входить спеціальна лампа для полімеризації. Вони бувають:
  • ультрафіолетові; 
  • світлодіодні; 
  • люмінесцентні; 
  • гібридні (ультрафіолет + світлодіоди).
Згідно з вищесказаним про різновиди матеріалу, потрібно підбирати обладнання для його сушіння. Сьогодні можливо придбати цілі набори для початківців та професіоналів. Є варіації з лампами або без них. У першому випадку зручність полягає в тому, що матеріали, техніка та все приладдя суворо підібрані відносно один одного. Але якщо ви хочете, наприклад, лампу іншої фірми, а не ту, що пропонується в готовому наборі, ваша воля. Підбирайте перелік окремо, техніку для сушіння — окремо

Що ще знадобиться для гарного манікюру?

Список того, що ще потрібно придбати для дизайну шелаком вдома:
  • пилочки: будуть потрібні інструменти різної жорсткості для натуральних пластин, зняття покриття. Для кожної мети потрібен свій варіант. Зверніть увагу на матеріал виробу. Краще обирати такі пилки, які можна дезінфікувати будь-якими способами;
  • пристосування для видалення кутикул: сюди належать апельсинові палички, силіконові аплікатори (також потрібні для роботи з декором), кусачки, кніпсери, якщо плануєте робити обрізний варіант манікюру або фрезер з фрезами різної жорсткості, якщо купуєте спеціальний апарат для манікюру; 
  • баф: необхідний для полірування. Надає нігтям чудового блиску; 
  • пензлі різної товщини: для роботи з покриттям та створення дизайну. Обов'язково у вашому наборі має бути тонкий пензлик. Він знадобиться для якісного зафарбовування крайніх меж пластини.
Також знадобляться різні засоби для зняття шелаку. Зазвичай у наборах вони вже є, тому новачкам краще звернути увагу саме на стартові варіанти, а потім добрати позиції, яких бракує. І ще, не варто забувати про різні доглядові засоби. Обов'язково знадобиться спеціальна олія для зволоження.

Додаткові аксесуари

Щоб виконати манікюр шелаком у домашніх умовах, необхідно підготувати ще низку додаткових умов матеріалів та аксесуарів:
  • серветки без ворсу: вони будуть потрібні для виправлення недоліків, роботи зі знежирювачем, зняття липкого шару. Завдяки відсутності ворсу вони не залишають слідів на нігтях і дизайн виглядає акуратним; 
  • трафарети: необхідні для спрощення роботи під час створення малюнків.  Це спеціальні смужки, які клеять у місце, яке не повинно бути зафарбоване. Наприклад, їх використовують для швидкого виконання френчу, різних геометричних фігур, місячного манікюру тощо; 
  • декор: це може бути все, що вам подобається. Обирайте фольгу, втирання, лосняк, бульонки, стрази, стемпінг. Вони не є основою базового набору, але дозволяють чудово урізноманітнити дизайни. Якщо не збираєтеся покривати нігті лише одним кольором, без них не обійтись.
Плануєте малювати на нігтях, подбайте про наявність у вашому наборі гель-фарби. У неї більше щільність, ніж у лаку, що забезпечує більш зручне використання при створенні мальованих картинок. Якщо вас цікавить придбання всього необхідного для виконання манікюру шелаком вдома, ознайомтеся з каталогом GLOSS COMPANY. Тут знайдеться найкраща продукція провідних виробників. В асортименті вже є готові набори для новачків та досвідчених майстрів. Також є можливість придбати будь-яке приладдя та покриття окремо. Якщо хочете купувати продукцію зі знижкою, зареєструйтесь на сайті та користуйтеся накопичувальною програмою.