Рідке каміння на нігтях

Рідке каміння на нігтях

Декоративний та стильний дизайн нігтів рідке каміння

Жінки багато часу приділяють своєму зовнішньому вигляду і красиві нігті — це невід'ємна частина стильного образу. Сучасний манікюр здатний перевтілити нігті будь-якої форми та розміру, зробити їх акуратними та красивими. Сьогодні це не просто покриття звичайним лаком після обрізання кутикули, а тривала і педантична процедура створення унікальних шедеврів, малюнків на поверхні нігтьової платини, які не поступаються в красі галерейним експонатам. Дизайн у манікюрі налічує вже кілька напрямків і в одному з них використовується рідкий камінь. Ця техніка не має нічого спільного з наліпками, стразами, а створення каменю здійснюється за допомогою полімерів. У продажу можна знайти спеціальний матеріал «рідкі камені», і саме його змішують з гель-лаком, фарбою, завдяки чому на нігтях можна створити імітацію опала, сапфіру, смарагду, рубіну.

Переваги манікюру з рідким камінням

Манікюр з шелаком дуже популярний, що пояснюється його стійкістю – 2-3 тижні, що як мінімум на 10 днів більше у порівнянні зі звичайним лаком. Значним плюсом сьогодні є найрізноманітніший дизайн і можливості залежать тільки від професіоналізму майстра, широти асортименту матеріалу для роботи. Сучасний манікюр з рідким камінням має ряд вагомих переваг:
 • розкішне, ексклюзивне оформлення нігтів, яке виглядає не просто стильно, а й дорого;
 • рідке каміння набагато комфортніше носити, тому що його краї максимально обтічні і не чіпляються за одяг, що може призвести до порушення цілісності покриття;
 • такий дизайн, незважаючи на зовнішню дорожнечу може виявитися набагато доступнішим за ціною, ніж здається;
 • рідке каміння не робить такого великого навантаження на нігтьову пластину як стрази або будь-який інший декор, тому що гель-лак значно легше.
Техніка створення рідкого каміння на нігтях не складна і навчитися їй може кожен майстер манікюру, навіть з низькою кваліфікацією, але потрібен час для її освоєння.

Інструменти та матеріали для роботи

Щоб професійно займатися манікюром, фахівцеві знадобиться цілий набір інструментів, допоміжні пристрої, матеріали. Залежно від кваліфікації та можливостей список може бути різним, але водночас існує стандартний набір. Обов'язково знадобиться машинка для обробки кутикули, пилки з різною абразивністю, олії, лампа для запікання полімеру. Головні вимоги до рідкого каміння в манікюрі – його об'ємність та максимальна натуральність. Виконати його реалістично можна за допомогою додаткових інструментів та пристроїв:
 • полімер для надання об’єму;
 • 3D полімер;
 • густий топ;
 • моделюючий гель-лак;
 • гелева фарба.
Щоб надати натуральності рідкому каменю, використовується також фольга, слюда та блискітки дрібної фракції. Можуть знадобитися вітражні фарби, тонкий пензлик «волосинка», гель-лак чорного кольору для вирощування.

Техніка створення рідкого каміння на нігтях гель-лаком

Дизайн нігтів рідким камінням має декілька особливостей та технік, серед яких майстри найчастіше обирають саме гель. Він вирізняється гарною податливістю і у разі будь-яких недоліків його легко можна підправити. Такий матеріал запікають у класичній лампі для гель-лаку, тому нейл-фахівець може погратись з об’ємами. Головне правило в будь-якій із технік, що використовуються, чи то натуральні нігті або отримані шляхом штучного нарощування, — покрити нігтьову пластину трифазною гелевою базою для пігментування, але цьому процесу покриття передують такі дії:
 • Манікюр за допомогою щипчиків або фрези. У першому випадку найкраще використовувати спеціальний склад для розм'якшення кутикули, другий варіант проводиться «на суху».
 • Коли кутикула видалена, необхідно очистити нігтьову пластину від залишків шкіри, пилу, жиру. Використовують для цього склад, що знежирює, пензлики, щітки, бафи.
 • У деяких випадках особливо важливий дегідрат. Він висушує нігтьову пластину при сильному потовиділенні або високій вологості
Тільки після цього починається сам процес дизайну та створення неповторних шедеврів, рідкого каміння на нігтях за допомогою гель-лаку. Кожен з шарів майстер обов'язково сушить в UV або LED лампі і тривалість полімеризації залежить від типу пристрою та товщини нанесеного шару. Щоб досягти схожості каменю з бірюзою, малахітом доведеться попрацювати з водяними фарбами на основі гелю, скористатися тонкими пензликами. Якщо є намір використовувати фольгу, варто розібратися в нюансах. Її можна застосовувати як підкладку у вітражній імітації та для формування потрібного об’єму. Для ефекту переливу в гель-лак додають дрібно нарізану фольгу.

Як подовжити стійкість гелевого покриття?

Як вже розповідали, виробники заявляють про два-три тижні стійкості гель-лаку, зокрема з дизайном. Але, на жаль, цей час може скоротитися через низку помилок майстра і самого власника манікюру:
 • неякісна обробка нігтьової поверхні після роботи фрези та використання засобів для розм'якшення кутикули;
 • відмова від використання дегідратора та знежирювальних розчинів також призведе до швидкого відшарування гель-лаку разом з рідким камінням від нігтя;
 • завжди потрібно перевіряти термін придатності матеріалів, що використовуються, адже це може помітно знизити їх характеристики, міцність та стійкість;
 • недостатній час сушіння гель-лаку, особливо в місці потовщення можливо також вплине на стійкість манікюру, скоротивши термін носіння як мінімум на тиждень.
Ніколи не варто забувати про гумові рукавички під час виконання стандартної домашньої роботи. В цьому разі вся відповідальність за короткий термін манікюру лягає на його власницю. Постійна волога, пил, побутова хімія негативно впливають на покриття. Крім цього, не варто використовувати ацетон для видалення бруду на нігтях, необхідно берегти їх від ударів, які призведуть до відколів.

Все, що потрібно для стильного манікюру в Україні

Зробити стильний і неповторний дизайн нігтів за допомогою рідкого каміння можна дуже легко, але складніше відповідати за якість матеріалів, якщо не знаєш зовсім нічого про виробника. У виборі продукції з цієї категорії також важливо приділити увагу саме надійності торгової марки, її основним принципам та різноманіттю асортименту. Щоб працювати тільки з якісними лаками, базами, фарбами гелю варто вибирати відповідні позиції з асортименту нашого інтернет-магазину Gloss. На сайті є все, що потрібно для створення красивого та стильного манікюру, максимально наближеного до натурального рідкого каміння. Продукція Gloss має ідеальний склад, не тестується на тваринах та відповідає всім встановленим стандартам. Придбання тут – це не лише гарантія якості, а й вигідна співпраця для кожного клієнта. Пропонуємо вигідну програму лояльності, акції на низку товарів, а також цікаві умови для партнерів будь-якої величини. З нами не доведеться виконувати плани закупівель, вести щомісячну звітність та купувати непотрібні товари, а співпраця здійснюється максимально відкрито та офіційно через партнерську угоду.